O.Ceylan | Staj

Amerika’da 4. ayım bitmek üzere. United Towers sayesinde istediğim standartlarda bir şehir otelinde yurtdışında staj programımı yapmaktayım. Tabi en önemlisi bu yolda hiçbir zaman Mustafa Bey’in yardımını göz ardı edemem. Benim gibi panik ve devamlı tereddütte olan bir insanla uğraşmak da onun profesyonelliğinin göstergesi olsa gerek. Yurtdışında staj programına katılma kararı aldığımda henüz Nisan ayıydı. Yalnız bazı ailevi sebeplerden dolayı eylül ayında gidebileceğimi söylediğimde, Mustafa Bey acele etmemenin en doğrusu olduğunu söylemişti ve neticede çabalayarak istediğim standartlarda bir otele yerleştirdi de beni.

Çalışma hayatı çok yoğun Amerika’da ve Türkiye’de göremeyeceğiniz şeyleri de görmeniz mümkün burada. Yoğun bir günde yönetimden birinin masa sildiğini boşları topladığını görebilirsiniz mesela, bu da çalışmak için daha fazla azim veriyor insana. İlk günler gerçekten zor oluyor alışma manasında; işe, mekâna, ortama… Ama maksimum 15-20 gün bu dönem. Eğer sosyal bir kişiliğiniz varsa çok güzel arkadaşlıklar ve ortam kurabilirsiniz kendinize. Amerika da insanlar gerçekten çok sıcakkanlılar.

Sonuç olarak, Mustafa Bey sayesinde gerçekten iyi bir yurtdışı staj görüyorum ve her şey yolunda gidiyor. Eğer profesyonel bir yardım arıyorsanız United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlık’ tan şaşmayın ve Mustafa Bey ile kesinlikle görüşün. Teşekkürler Mustafa Bey,  bol şanslar arkadaşlar…

O.Ceylan – USSJ 12 Ay Food and Beverages Management Training Sheraton Hotel Indianapolis, IN

Bilgi İstek Formu
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map