//NURSEL M.

NURSEL MGIMME A HUG!

Ufacık bir kızın hayaliydi bu, çocukluğu büyüdüğü şehir sebebiyle yabancılarla geçmiş… Söz vermiş kendine, bir gün, Amerika diye.

Şu anda sözünü tutmakla hatta yaşamakla meşgul!

Hayatımın açık ara farkla en mükemmel yazını yaşadım ve böylesini bir daha deneyimleyemeyeceğimi biliyorum. Bir daha WAT yapmak isterim elbette ama aynı parkta değil. Çünkü ilk deneyimimdeki arkadaşlarım çalıştığım parkı özel kılmak için benimle olmayacaklar. Çok şanslıydım zira programımın work kısmı çok eğlenceliydi. Siz siz olun travel’ı düşünürken vazgeçmeyin work kısmında yaşayabileceğiniz o eşsiz günlerden. Hiç bırakmak istemedim çalışmayı, her gün aynı hevesle gittim işime, zaman geçtikçe de bir gram azalmadı isteğim. Dünya çapında arkadaşlıklar edindim, onlarla iletişimde kalabilmek için Facebook hesabımı açtım tekrar. Bu yaz bir anı olarak kalsın istemedim sadece fotoğraflar değil videolar da çektim. Herkese önerimdir ki düşürmeyin telefonlarınızı elinizden! Düşürmeyin ki her anınızı yakalayabilin. Travel kısmı mı? Boston’da iPhone7 için 14 saat sırada bekledik, portatif sandalyelerimizle, arkadaş edinmeye devam ettik. Washington DC’de couchsurfing sayesinde müthiş insanlarla tanıştık. Dünya rekoru olan roller coasterlar için Six Flags the Great Adventure’a gittik, bir ride için 1 saat sıra bekledik.. Travelımızın 8 gününü New York City’de harcadık. Bu şehir, daha fazlasını hakkediyordu ama elimizden gelen buydu. Bir turist olarak kalmadık inanıyorum, parçası haline geldik.

İyi ki diyorum, iyi ki Burak Abim benim danışmanım olmuş, iyi ki United Towers’la çıkmışım bu yola, iyi ki sponsorumuz CIEE çünkü gerçekten bir telefon kadar uzağınızdalar.

-THE END-
Have a Six Flags Day

NURSEL M.
SIX FLAGS THE GREAT ESCAPE – QUEENSBURY, NY – SUMMER 2016
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
İKTİSAT – 2. SINIF