//NURCAN Y.

Bu macerayı yaşamalısınız…

Aslında Work And Travella Amerika’ya gitmek en büyük hayallerim arasındaydı. Çeşitli sebeplerden dolayı bir yıl erteledim ve diğer sene kayıt yaptırdım. Zaman geçtikçe Amerika’ya gitme Süreci ciddiyet kazanıyordu. Bu beni heyecanlandırıyor fakat bazen kendi kendime acaba becerebilecek miyim diye soruyordum derken yolculuk zamanı gelmişti. Aylardır beklediğim rüya gerçekleşiyordu. Uçak hareket ettiğinde kendi kendime ‘ben ne yaptım ‘ dedim ama neyse ki çok kısa sürdü panik anım :) çok kısa zamanda ayak uydurdum. Birçok arkadaş edindim iş konusunda bir şeyler öğrenmiştim Kültürlerini tanıdım. İş Arkadaşlarım müdürlerim hepsi gerçekten çok iyilerdi. Amerikalı insanlar gerçekten çok Yapıcı ve olumlu insanlar.

Tabii ki en güzel ve bütün yaz iple Çekilen Travel time :) en Güzeli de filmlerde gördüğünüz caddelerden sokaklardan Geçmek kendi kendinize burayı da bi filmden Hatırlıyorum demek. Bunu demeden geçemicem: Yale Üniversitesine bayıldım gerçekten inanılmazdı. O kadar güzel daha bi çok anım var ki bunları uzun uzun anlatabilirdim ama inanın bana sizin açınızdan tadı çıkmaz :) Size tek ve son tavsiyem gidin görün gezin bu güzel anılara sizde sahip olun. Döndüğünüzde sadece tek diyeceğiniz iyiki gitmişim olacak :)

Son olarak en başta danışmanım Semih Bey’e ve her konuda yardımcı olan Kadir Bey’e Mustafa Bey’e son olarak United Towers ailesine bu benzersiz macera için sonsuz teşekkürler…

NURCAN Y.
HOLIDAY INN OCEANSIDE -VIRGINIA BEACH, VA – SUMMER 2014
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK – 3. SINIF