Nottingham Trent University

Nottingham Trent Üniversitesi Kaplan International college ile anlaşma yaparak İngiltere’de partner kurum olarak öğrencilerine hizmet vermektedir.

Nottingham Trent International College öğrencilerine doğru alanları tercih etmeleri için doğrudan hizmet tanıtım ve bilgilendirme sunmaktadırlar. Kaplan International College ve Nottingham Trent Üniversitesi arasında kurulan ortaklık öğrencilerine üniversite eğitime geçiş için gerekli koşulları sağlamak adına Pathway Programları sunmaktadır.

Bölümler ve Fiyatları

Lisans

İşletme Fakültesi £10150
Sosyal Bilimler Fakültesi £10150
Hukuk Fakültesi £10150
Sanat ve Tasarım Fakültesi £10150
Medya ve İletişim Fakültesi £10150
Muhasebe £10150

 

.

 

 

 

 

Yüksek Lisans  

İşletme Fakültesi £10575
Galeri, Müze ve Miras Yönetimi Fakültesi £10575
Gazetecilik, Medya ve İletişim Fakültesi £10575
Legal (Yasal) Çalışmalar £10575
Muhasebe £10575

 

Konaklama

Nottingham Trent International College öğrencilerinin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için yurt konaklama imkanı  sunmaktadır. Tek kişilik odalarda konaklayacak olan öğrencilere sunulan ücretsiz internet bağlantısı ve konforlu oda imkanları, öğrencilerin eğlenceli bir yıl geçirmelerini sağlamaktadır.

Başvuru Şartları

Kaplan International College ortaklığı ile Nottingham Trent Universitesi’nde eğitim almak isteyen lisans öğrencileri  IELTS’ten 4.00, lisansüstü hazırlık programları için de IELTS’ten 5.00 almak zorundadırlar. Bu skorlar sağlanamadığı takdirde Kaplan International College’da dil eğitimi alma imkanları vardır.

http://www.kic.org.uk/en/Colleges/Nottingham-Trent-International-College.html

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map