//MUSTAFA SERHAT Ş.

Çok büyük anılarla geri dönüyorum…

Merhaba arkadaşlar! Bu satırları size yazmaya Los Angeles’ta başlıyorum. Siz gördüğünüzde muhtemelen San Francisco’da olacağım. Eğer her şeyi anlatmaya kalkarsam İstanbul’a dönmüş olurum :)

Amerika’ya gelmeye karar verdiğimde büyük hayallerim yoktu ama çok büyük anılarla geri dönüyorum. Bundan sonra bu programa katılacak olan arkadaşlara çalışırken gezmelerini öneriyorum. Biz 6 gün çalışıp bir gün farklı bir şehirlere gittik. Böylelikle hem çalışırken sıkılmamış olursunuz hem de travel kısmında gitmeyi düşündüğünüz şehirlerin üstünü çizebilirsiniz.

Her şeyin en iyisini de gördüm en kötüsünü de. Bazen her şey harikaydı bazen çok kötü. Yeri geldi homeless abilerimizin kokusu yüzünden tren değiştirdim yeri geldi parfüm kokularından başım döndü. Las Vegas’ta kumar oynayan amcaların yanından kalkıp kendimi birden 20 kişilik hostel odasında da buldum. En lüks otelde kalma fırsatı buldum arabada da uyudum. Yollarda arabanın önüne atlayan geyik sürülerinin videolarını çekebilmek için Grand Canyon’da geyikte koşturdum, Los Angeles metrosunda farelerden de kaçtım. Dünyanın her yerinden arkadaşlara sahip oldum her ırkı tanıma fırsatı buldum. Bazen her şey kötüydü dediğim her şey zaman geçtikçe yüzümde bir gülümsemeye güzel bir anıya dönüşüyor. Bu güzel kocaman anılar zaman geçtikçe de küçülüp küçük bir rüyaya dönüşecek biliyorum. Belki bazı şeyleri hatırlamak için dönüp bu sayfaya bakacağım. :) Benim için ilk ve son olan çok güzel bir 4 ay yaşadım. Bu programa katılmayı düşünen herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Her şeyi anlatma isteği var içimde ama kimseyi sıkmadan burada kesiyorum. Kim bilir belki bir gezi yazısıyla geri dönebilirim :)

Bu program boyunca beni hiç yalnız bırakmayan izin günlerinde bile maillerimi cevaplayan UNITED TOWERS ailesine de sonsuz teşekkürler…
Gezip gördüğüm yerler; New York, Washington, New jersey, Annapolis, Delaware, Miami, Bahamas, Las Vegas, Grand Canyon, San Diego, Los Angeles, San Francisco, Chicago

Yarışmacı arkadaşlara başarılar :)

MUSTAFA SERHAT Ş.
DUNES MANOR HOTEL – OCEAN CITY, MD – SUMMER 2014
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA – 4. SINIF