//MİRAY İ.

MIRAY IKarşınızda bir traveller var :)

Work&Travel programına katılma kararım, herhalde bu zamana kadar verdiğim en doğru karar. Hayatımda ilk kez bu program sayesinde tek başıma yaşayabilmeyi öğrendim.

Lifeguard olarak Sandusky’de yaşadım, yaklaşık 3 ay kadar bir süre. İlk geldiğimde her şey çok garipti. Ama işin garip yani benim alışmam sadece 2 saatimi aldı. Evet, bu size garip gelebilir ama karşınızda bir traveller var :) Bu 3 ay boyunca inanılmaz güzel insanlarla tanıştım yeri geldi güzel günler, yeri geldi kötü günler oldu. Ancak arkama dönüp baktığımda hatırladığım sadece bir şey var o da Amerikalı arkadaşlarım ve Avrupa’dan farklı milletlerden olan arkadaşlarımın yanımda olmasıydı.

O kadar güzel arkadaşlıklar kurdum ki onlardan ayrılmak çok zordu. Ama bir planınız var tabi bir de her yıl bir kez buluşma ayarlayacağız :) Bu arada sadece çalışmadık tabi ki başka şehirlere de geziler yaptık. Mesela Cleveland’a 2 defa gittim ve bir defa da Chicago’ya. Bu travel i biraz çılgın bir şekilde gerçekleştirmiştik. Her şey bir anda olup bitmişti ve kendimizi Cleveland’da bulmuştuk :) Road tripler vs vs… Bu yazıyı şuan road trip yaparken yazıyorum Amerikalı arkadaşımla onun evine gidiyoruz, ailesiyle de tanışacağım. Sanırım gerçekten dolu dolu bir American culture exchange programı yaşıyorum.

MİRAY İ.
CEDAR POINT AMUSEMENT PARK – SANDUSKY, OH – SUMMER 2015
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ – 3. SINIF