//METİN K.

METIN KHala inanamıyorum Amerika’daydım!

Öncelikle ilk danışmanım Pınar Ablaya ve Semih Abiye diğer UT çalışanlarına sonsuz teşekkürler! Her şey uçağın Boston Logan havaalanına inmesiyle başladı. Daha uçaktan inmeden jet lag olmuştum. Hele birde o geceyi havaalanında geçirmek zorunda kalınca moral yerlerde. Sabah oldu bir hostele gittim, biraz uyku sonra hemen Boston’u keşfetmeye çıktım. Gerçekten Boston Amerika’nın en güzel şehirlerinden biri.

Birkaç gün sonra 3,5 ay boyunca çalışacağım yere gittim ve hemen işbaşı yaptım. İlk başlarda gerçekten zorlandım Amerikalılar o kadar hızlı konuşuyorlardı ki anlayamıyordum ama zaman geçtikçe her şey daha da güzelleşti. Bir sürü Amerikalı ve diğer ülkelerden gelen WAT’çı arkadaşlarım oldu. Yaşımın 20 olmasına rağmen gerçekten çok eğlendim work kısmında.

Gelelim travel kısmına herkesin dört gözle beklediği bölüme. Boston’dan bindim uçağa indim Los Angeles’ta oradan San Francisco 5 gün batı yaptım. Yine bindim uçağa kendimi âşık olduğum şehir Chicago’da buldum. Yok böyle güzel bir şehir. Oradan ver elini Niagara, Washington, Philadelphia ve son 4 günümü New York’ta geçirdim. Gerçekten çok gezdim. İyi ki gelmişim Amerika’ya. Daha da gidicem.

Arkadaşlar work and travel’a kesinlikle katılın her üniversite öğrencisinin yaşaması gereken mükemmel bir deneyim. KATILIN!!!

METİN K.
WAVES OCEANFRONT RESORT – OLD ORCHARD BEACH, ME – SUMMER 2015
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ
AŞÇILIK – 2. SINIF