//MEHMET ONUR T.

Hayatınızın ileriki dönemleri için büyük bir tecrübe…

Arkadaşlar öncelikle bir WAT katılımcısı olarak USA da 3-3,5 ay süreyle UT (United Towers) sayesinde sorunsuz, mükemmel bir yaz tatili geçirdiğim için kendimi fazlasıyla şanslı hissediyorum.

USA da belli bir sürede olsa bulunmak, ister inanın ister inanmayın insana birçok şey katıyor. Her ne kadar ön yargılı da olsanız, kafanızda binlerce soru işareti de olsa buraya geldiğinizde gördüğünüz muamele her türlü sorunu ortadan kaldırıyor! Kendinize olan faydasını soruyorsanız; bir kere hayatınıza müdahale eden yok, verdiğiniz tüm maddi manevi kararlar sizi bağlıyor, kendine güven konusunda doruk yapıyorsunuz. En azından yapmak zorunda kalıyorsunuz. Kültürünüzü tanıtmak için büyük bir fırsat! Hayatınızın ileriki dönemleri için büyük bir tecrübe! Hem çalışıp kazanarak kendi emeğinizle bir şeylere sahip olmak dünyanın en güzel olayı olsa gerek. İşte burada bu ve bunun gibi birçok zevkleri tatma olanağına sahip oluyorsunuz. Yarın bir gün evlenip çocuğunuz olduğunda ona anlatacak birçok hatıralarınız oluyor bundan emin olabilirsiniz:)

UT ayrıcalığına gelince inanın bana Türkiye sınırları içerisinde belki anlayamayacaksınız normal gelecek yapılan muamele ama USA` ya vardığınızda çok çok iyi anlayacaksınız farkı! Onun için bazı şeyler anlatılmaz yaşanması gerekir sözünden yola çıkarak diyorum ki UT ile gidin farkı görün gerçekten kucak dolusu teşekkürler UT’ye…

MEHMET ONUR T.
HMSHOST KENNEBUNK NORTH TRAVEL PLAZA – KENNEBUNK, ME – SUMMER 2007
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ – 3. SINIF