//MEHMET GARİP K.

MEHMET K.Önümüzdeki yaz için hazırlıklara başladım…

Her şey hazırlık okuluna başlamamla başladı. İngilizceyi konuşabilmek konuşulanı anlayabilmek istedim ve bunun için en iyi yolun yurtdışında pratik olduğuna karar verdim. Tabi bununla beraber araştırmalarım başladı ve en mantıklı şeyin Amerika’da work and travel olduğuna karar verdim.

Uzun araştırmalarım sonucunda bunun için en iyi firmanın United Towers olduğunu öğrendim ve bir gün çıkıp Gaziantep ofislerine gittim. Artık kararım kesindi ve işlemlere başlamıştık her şey çok hızlı ilerledi. İşimi alıp daha sonrasında vizemi aldım artık Amerika’daydım. Herkesin gitmek istediği gerçekten de hayaller ülkesi olan Amerika. Beklentilerimin tamamını karşıladı diyebilirim.

Danışmanım ne dediyse o oldu. İlk etapta alışma sürecim zordu ama sonrası tam bir eğlenceydi. Günler çok hızlı geçiyor farklı kültürler öğreniyorum farklı insanlarla konuşuyorum gerçekten istediğim buydu. Her şey çok güzeldi gezdiğim yerler tanıdığım insanlar hepsi asla unutamayacağım birer tecrübeydiler ve hiç ama hiç pişman değilim. Hatta önümüzdeki yaz için hazırlıklara başladım bile. Çok düşünmeyin eğer gerçekten istiyorsanız hemen harekete geçin ve tabi ki bunu yaparken tercihiniz United Towers olsun.

MEHMET GARİP K.
320 GUEST RANCH – GALLATIN GATEWAY, MT – SUMMER 2016
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
ULUSLARARASI İLİŞKİLER – HAZIRLIK