Malvern House | Londra

Malvern House 2000 yılında kurulmuş olup 2003’te akreditasyonunu İngiltere hükümetinden almıştır. 100 farklı ülkeden her yıl 6000’den fazla öğrenciye eğitim vermektedir. Öğrencilerine uluslararası ve dinamik bir atmosferde hizmet, amacı ve misyonudur. Okul Londra’nın tam merkezinde olması nedeniyle şehri keşfetmek isteyen öğrenciler için vazgeçilmez bir fırsat sunuyor.

Neden Malvern House?
•    Konum(Lokasyon): Okul, Londra’nın tam kalbi denilen bölgede bir konuma sahip olması nedeniyle cazibiyietini arttırmaktadır.
•    Ücretsiz Sosyal Aktiviteleri: Turistik alanlara geziler; müzeler, meşhur mekanlar ve tarihi binalara yapılan geziler sırasında öğrenciler birbirleriyle kaynaşıp sosyalleşebilmekte beraberinde İngilizcelerini ilerletmektedir.
•    Çeşitli Kurs Seçenekleri: Malvern House; Genel İngilizce, yoğun İngilizce, Sınav hazırlık (IELTS – TOEIC – ESOL – PET – FCE – CAE ve CPA gibi sınavlara hazırlık kursları, İş İngilizcesi, iş İngilizcesi porjeleri, iş İngilizcesi yoğun program, universite hazılık programları.
•    Çeşitli Konaklama İmkanları:
– Aile Yanı Konaklama
– Öğrenci Evleri
– Lüks Apartman Daireleri
– Hotel
– Hostel
konaklama seçenekleri ile konaklama konusunda herkese hitap etmektedir ve Londra 1.zone’dan 4.zone’a kadar çeşitli seçenekler sunar.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map