//MAHMUT ABUZER E.

İkinci Kez Amerika da Olmak…

İki yıl önce United Towers ile Work and Travel Programına katıldım ve Virginia’da bir yüzme havuzunda çalıştım. Bu yaz yine United Towers ile Rehoboth Beach Delaware eyaletine gittim.

İkinci kez Amerikada olmak benim için gerçekten büyük bir mutluluktu. Iki yıl önce belkide hayatımda bir kere görebileceğimi düşündüğüm yerleri . özelliklede Newyork ve Manhattan’ı .bir kez daha görebilme fırsatı buldum. Rehoboth Plajına ilk gittiğimde kendimi yalnız hissetmiştim çünkü gitmeden önce kalacak yer ayarlayamamıştık ve gittikten sonra işe en az bir hafta sonra başlayabilecektim. İlk 15 gün sıkıntılı geçti ama daha sonra orada Türk arkadaşlarla tanıştım ve hep beraber bir ev kiraladık. Safeway isimli bir süpermarkette kasiyerlik yaptım.İkinci hafta içinde ikinci işimi de buldum ve çift vardiya olarak yaz boyunca çalıştım.İyi miktarda para kazanmanın yanında ingilizce seviyemde de farkedilir bir artış oldu.Bunun yanında Newyork. New Jersey. Baltimore. Florida. Orlando gibi yerleri gezip görme fırsatı buldum!

Uygun fiyatlara aldığım elektronik eşyalar.ingilizce seviyemdeki artış ve bana ikinci kez Amerikayı görme fırsatını tanıdığı için United Towers’a tüm içtenliğimle teşekkür ederim!

MAHMUT ABUZER E.
GIANT FOOD – MILLVILLE, DE – SUMMER 2007
ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ
ULUSLARARASI İLİŞKİLER – 3. SINIF