Macaristan’ın Köklü Üniversitelerinde YÖK Onaylı Eğitim

Buzdolabından dijital fotoğraf makinesine, ankesörlü telefondan Rubik küpüne, dürbünden helikoptere birçok icadın Macar bilim adamlarına ait olduğunu ve her gün hemen herkesin bir şekilde bir Macar icadı kullandığını biliyor muydunuz?  Bu bilim adamlarını yetiştiren tarihi Macaristan üniversitelerinde mühendislik, tıp, dil bilimleri ve sosyal bilimler başta olmak üzere birçok alanda eğitim alabilmek için lise diploması ve United Towers’ın profesyonel danışmanlığı yeterli. Üstelik hangi liseden mezun olduğunuzun da bir önemi yok.  İngilizce eğitim veren birçok üniversiteye sahip olan Macaristan’daki üniversitelerin eğitim süresi ise birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi çoğu bölüm için 3 ya da 3,5 yıl.  Macaristan üniversitelerinde yıllık üniversite ücretleri ise Türkiye’deki özel üniversitelerden bile çok daha uygun. Dilerseniz İngilizce hazırlık eğitimini İngilere ya da Malta’daki  okulları’nda alabilir sonrasında 1. sınıftan Macaristan’da eğitiminize devam edebilirsiniz.

Yine bir Schengen ülkesi olan Macaristan’da her yıl çok farklı ülkelerden öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Hem Türkiye’ye oldukça yakın bir ülke olan hem de aylık yaşam giderleri birçok Avrupa ülkesine göre çok daha makul olan Macaristan günümüzde kaliteli eğitimin yeni adreslerinden biri haline geldi.

United Towers Güvencesi

Üniversite eğitimi için en doğru kararı verebilmeniz, en doğru şekilde yönlendirilmeniz, sizi korkutan tüm detaylardan sizi kurtarmak ve her şeyi sizin için planlamak için uğraşan United Towers sayesinde içiniz rahat olsun.


İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map