Hakkımızda

United Towers

Her şey gibi bilginin ve bilgiye ulaşma yollarının da küreselleştiği, doğal olarak yurtdışı eğitiminin giderek daha büyük bir önem kazandığı dünyamızda,  küresel eğitim araçlarına ulaşma isteği ve talebi de aynı hızla artmakta ve bu alandaki hizmetlere yerel erişimin önemi her geçen gün daha büyük bir önem kazanmaktadır. United Towers, küresel düşünen müşterilerine ihtiyaç duydukları yerel desteği sağlamak için yurtdışı eğitimi ayağınıza getiriyor.

Başta Amerika ve İngiltere olmak üzere; Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika, Almanya, Polonya, Macaristan, Avusturya, Fransa, İspanya, İtalya, Rusya ve Çin gibi pek çok ülkenin en saygın üniversite, kolej ve dil okullarıyla çalışan Yurtdışı Eğitim Noktası’nın öncelikli hedefi, “güvenilir ve nitelikli hizmet üretme” ilkesinden ödün vermeksizin, ülke genelinde bulunan şubeleri ile yurtdışında eğitim almak isteyen herkese ulaşabilmektir.

Dünyanın 16 ülkesindeki 300’den fazla eğitim kurumuyla çalışan United Towers, sunmakta olduğu danışmanlık hizmetlerinden ücret talep etmez; okul tanıtımından kayıt işlemlerinin yürütülmesine, vize alımından uçak rezervasyonlarına kadar bütün danışmanlık hizmetleri ücretsizdir. United Towers EnglishUK, IALC ve YEDAD üyesidir.

Yurtdışında Dil Eğitim Programları, Lisans ve Lisansüstü Yerleştirme Programları, Sertifika ve Diploma Programları, Staj/Kariyer Geliştirme Programları, Bireysel veya Grup Yaz Okulu/Yaz Kampı Programları, Camp Exchange USA Programı ve High School Plus USA Programı gibi yurtdışında lise programlarını da kapsayan program portföyü ile katılımcılarına çok geniş bir çerçevede danışmanlık ve yerleştirme hizmetleri sunan United Towers; Türkiye ofisleri, geniş yurt dışı ortaklıkları, deneyimli uzman kadrosu, köklü birikimi ve tecrübesi ile uzak coğrafyalardaki hedefleriniz için sizlerin en yakınında olmayı amaçlamaktadır.

Yurtdışında eğitim hedefleriniz için her zaman yakınlarınızda bir yerlerde olacağımızı unutmayın!

Saygılarımızla,

United Towers

 

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map