Kaplan International Colleges London

Londra’da Cranfield Üniversitesi, Westminster Üniversitesi ve City University of London Kaplan International college ile anlaşma yaparak İngiltere’de partner kurum olarak öğrencilerine hizmet vermektedir.

London International College öğrencilerine doğru alanları tercih etmeleri için doğrudan hizmet tanıtım ve bilgilendirme sunmaktadırlar. Kaplan International College ve Cranfield Üniversitesi, Westminster Üniversitesi ve City University of London arasında kurulan ortaklık öğrencilerine üniversite eğitime geçiş için gerekli koşulları sağlamak adına Pathway Programları sunmaktadır.

Bölümler ve Fiyatları

Lisans

İşletme Fakültesi

£11500

Sosyal Bilimler Fakültesi

£11500

Hukuk Fakültesi

£11500

Fen Bilimleri ve Mühendislik Fakültesi

£11500

 .

Yüksek Lisans

İşletme Fakültesi

£11500

Sosyal Bilimler Fakültesi

£11500

Hukuk Fakültesi

£11500

Fen Bilimleri ve Mühendislik Fakültesi

£11500

Konaklama

London International College öğrencilerinin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için yurt konaklama imkanı sunmaktadır. Tek kişilik odalarda konaklayacak olan öğrencilere sunulan ücretsiz internet bağlantısı ve konforlu oda imkanları, öğrencilerin eğlenceli bir yıl geçirmelerini sağlamaktadır.

Başvuru Şartları

Kaplan International College ortaklığı ile Cranfield Üniversitesi, Westminster Üniversitesi ve City University of London eğitim almak isteyen lisans öğrencileri  IELTS’ten 4.00, lisansüstü hazırlık programları için de IELTS’ten 5.00 almak zorundadırlar. Bu skorlar sağlanamadığı takdirde Kaplan International College’da dil eğitimi alma imkanları vardır.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map