Kaplan International English | İngiltere & İrlanda

Kaplan dil okulları dünyanın birçok ülkesinden İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere çeşitli ülkelerdeki dil okullarında harika imkanlar sunuyor. Kaplan International English, yüksek kalitedeki dil eğitimini, dünyada yurt dışında dil eğitimi konusunda yetkili kurumlar tarafından onaylatmıştır. Amerika’da ACCET, İngiltere’de Bristish Council, Yeni Zelanda’da NZQA, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CALPS, İrlanda’da ACELS gibi kurumlar tarafından akredite edilmiştir. Kaplan İnternational Colleges sadece dünya çapında İngilizce dil okulları eğitimi vermeyip aynı zamanda çeşitli eğitim programlarında da kaliteli hizmet veriyor.

Kaplan International English’in 2014 yılı büyük kampanyası!

Kampanya çerçevesinde;

İngiltere için 2 hafta ve üzeri kayıtlarda,

Bath, Edinburgh, Salisbury ve Torquay merkezleri için %20
London Covent Garden, Cambridge, Oxford ve Bournemouth merkezleri için %10
London Leicester Square ve Manchester merkezleri için ise %5 İNDİRİM uygulanmaktadır.

Kaplan International English’in İrlanda’daki Dublin merkezinde ise %15’lik İNDİRİM uygulanmaktadır.

İndirimler Vacation English, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL IBT & Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık ve Cambridge Sınavları Hazırlık programlarında geçerlidir.

Kampanya, tüm Kaplan International English İngiltere ve İrlanda merkezlerinde 31 Mayıs 2014‘e kadar yapılacak kayıtlarda geçerlidir.

EK OLARAK: Kaplan International English, 6 Mayıs’ta faaliyete geçecek Liverpool merkezi için %25’lik çok özel bir indirim kampanyası sunuyor. Bu kampanyadan faydalanabilmek için son kayıt tarihi 28 Haziran 2014.

Fiyat teklifi almak için hemen Teklif İste formunu doldurun!

 

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map