Kaplan Dil Okulları | Yeni Zelanda

Kaplan dil okulları dünyanın birçok ülkesinden İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere çeşitli ülkelerdeki dil okullarında harika imkanlar sunuyor. Kaplan İnternational Colleges, yüksek kalitedeki dil eğitimini, dünyada “yurtdışında dil eğitimi” konusunda yetkili kurumlar tarafından onaylatmıştır. Amerika’da ACCET, İngiltere’de Bristish Council, Yeni Zelanda’da NZQA, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CALPS, İrlanda’da ACELS gibi kurumlar tarafından akredite edilmiştir. Kaplan İnternational Colleges sadece dünya çapında İngilizce dil okulları eğitimi vermeyip aynı zamanda çeşitli yurtdışı eğitim programlarında da kaliteli hizmet veriyor.

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan International Colleges Yeni Zelanda Dil Okulları 2013 Kampanyası!
Kaplan International Colleges Yeni Zelanda Dil Okulları için Genel / Yoğun / Akademik Amaçlı İngilizce / IELTS / Cambridge  Sınavları Hazırlık / Yoğun İş İngilizcesi programlarına kayıt olan öğrencilere özel, ücretsiz ekstra hafta eğitimler sunuyor!

20 hafta kayıt yaptıran öğrencilere, +4 hafta ücretsiz eğitim,

30 hafta kayıt yaptıran öğrencilere, +6 hafta ücretsiz eğitim,

40 hafta kayıt yaptıran öğrencilere, +8 hafta ücretsiz eğitim sunulmaktadır.

Kaplan İnternational Colleges, yurtdışı eğitim kapsamında İngilizce dil kursu eğitimi olarak İngiltere’de dil okulu, Amerika’da dil okulu, Kanada’da dil okulu, Avustralya’da dil okulu, Malta’da dil okulu, Yeni Zelanda’da dil okulu, İrlanda’da dil okulu hizmetleri ile 40’tan fazla yurtdışı dil okulları ile hizmet vermektedir.

Yurtdışı eğitim danışmanlık ofislerimize gelerek dünya çapında Kaplan International Colleges tecrübesi ve kalitesi ile yurtdışı eğitim programlarını belirleyen binlerce öğrenciden biri olun.

Kampanya 30 Eylül 2013 tarihine kadar kayıt yaptıracak öğrenciler için geçerlidir.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map