Kaliteli Eğitimin Adresi Avustralya

Avustralya! Özellikle son yıllarda sık sık başarılarından söz ettiren Avustralya üniversitelerinden her yıl en az 5-6 tanesini dünya sıralamalarında üst sıralarda görüyoruz. Bozulmamış doğası, çok kültürlü yapısı ve sunduğu kaliteli yaşam standardı ile Avustralya, öğrencilerin üniversite eğitiminde en favori ülkelerinden biri haline gelmiş durumda.
Avustralya’da Hem Çalışın Hem Okuyun
İngiliz eğitim sistemini andıran Avustralya üniversitelerinde birçok bölümde  üniversite eğitimi sadece 3 yıl. Turizm’den, IT’ye, İşletme’den Mühendisliğe birçok alanda ve Sydney, Melbourne, Canberra, Brisbane ve Adelaide başta olmak üzere birbirinden farklı ve güzel birçok şehirde öğrencilere eğitim imkanı sunan Avustralya’nın diğer ülkelere göre en önemli özelliği ise öğrencilere koşul sunmaksızın haftada 20 saat çalışma izni vermesi. Bu şekilde birçok öğrenci aylık yaşam gideri için ekstra maliyet yapmadan çalışarak geçimini sağlayabiliyor. Üniversite ücretleri de ortalama 18000 – 20000 AUD civarında. Üst kalitede eğitim alıp, bu süreçte çalışma izninden yararlanmak isteyen, dünyanın yaşam kalitesi açısından en kaliteli şehirlerinde farklı bir deneyim yaşamak isteyen öğrenciler için Avustralya en doğru tercih!
United Towers Güvencesi
Üniversite eğitimi için en doğru kararı verebilmeniz, en doğru şekilde yönlendirilmeniz, sizi korkutan tüm detaylardan sizi kurtarmak ve her şeyi sizin için planlamak için uğraşan United Towers sayesinde içiniz rahat olsun.
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map