//KADİR BERKAN İ.

KADIR BERKAN IKesinlikle her öğrencinin gitmesi gerekiyor…

Merhaba Arkadaşlar! Öncelikle ülkeme döndüğüm ve arkadaşlarıma kavuştuğum için çok mutluyum. Fakat bir yanım hala Amerika’da kaldı.  Hadi gelin size bu maceramı birazcık anlatayım.

Her şeyden önce sadece bir yemek masasında bir arkadaşım vesilesiyle öğrendiğim bu programı araştırmaya başladıktan 2 gün sonra Amerika’ya gitme kararı aldım. Fakat bu kararı alırken ne maddi gücüm vardı ne de bu konuda bana inanan arkadaşlarım. Öncelikle sadece istediğime karar verdim ve her şey arkasından geldi. Eğer bu programa katılmak istiyorsanız, önce kendinize sorun gerçekten gitmek istiyor musunuz yoksa istemiyor musunuz? Gerçekten gitmek istiyorsanız, maddiyat bir şekilde hallediliyor.

Amerika’ya gitmeden önce her şeyimi hatta orada ne şekilde yaşayacağıma kadar planladığımı düşünerek gitmiştim. Fakat orada çok farklı şeylerle karşılaşıyorsunuz. Bu şeyler sizi inanılmaz geliştiriyor. Yaşadığım şeyleri tek tek anlatarak başınızı şişirmek istemiyorum. Fakat mükemmel şeyler yaşadım ve hayatımda geçirdiğim en güzel yaz tatiliydi diyebilirim.  Bence kesinlikle her öğrencinin gitmesi gerekiyor. Eğer 1. Sınıfta wat ile tanışabilmiş olsaydım. Her yaz Amerika’ya giderdim. Bunu çok açık bir şekilde söyleyebilirim.

Son olarak United Towers Bursa Ofis’e değinmek istiyorum. Öncelikle birazcık fazla ücret ödediğimi düşündüm. Hatta çok kızdığım zamanlar oldu. Fakat orada mahkemelik durumum oldu. Bu sıkıntılarımda bana ailemden çok çok daha yardımcı olan Mustafa Bey’e kesinlikle ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca Oğuzhan Bey’i unutamam. Gerçekten çok iyi insanlar.

Her şey için teşekkür ederim United Towers Bursa!

KADİR BERKAN İ.
HAMPTON INN AND SUITES OCEANFRONT – MYRTLE BEACH, SC – SUMMER 2016
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME – 4. SINIF