Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık

Yurtdışında dil okulu kurumlarının resmi temsilcisi olan United Towers, sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı öğrencilerinden hiçbir ek ücret talep etmemektedir. Yurtdışında dil eğitimi için sunulan yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri tamamen ücretsizdir. United Towers, şeffaf ödeme politikası ile öğrencilerden hiçbir okul ödemesi kabul etmemektedir.

Ücretsiz Danışmanlık

Yurtdışı Dil Eğitimi için Erken Kayıt Olun, İndirimleri Kaçırmayın!

Yurtdışı Dil Eğitimi için Erken Kayıt Olun, İndirimleri Kaçırmayın!

Eğer siz de yurtdışında dil eğitimi alarak kendinize yepyeni ufuklar açmak ve kariyer basamaklarını hızlı tırmanmak istiyorsanız acele edin! United Towers’ın ayrıcalıklı hizmetleri ve 15 yıllık deneyimi ile yalnızca okul depozitosunu ödeyerek erken kayıt olun indirimlerden yararlanın, vize ve uçuş işlemlerinde erken başvurunun avantajlarından faydalanın.

 

 

 

http://www.unitedtowers.com/img/erken-kayit-m.jpg

Neden Sertifika – Diploma?

Neden Sertifika – Diploma?

Sertifika/Diploma programları lisans/yükseklisans programlarına göre daha kısa sürmektedir ve esnek başlangıç tarihleri vardır. Bunun yanında programlarda pratik ve gerçek hayatta uygulanabilir bilgiler sunulmaktadır. Diğer akademik programlara kıyasla daha ekonomik oldukları da söylenebilir.

 

 

http://www.unitedtowers.com/wp-content/banner/sertifika/sertifika1.jpg

Yurtdışında Staj Seçenekleri

Yurtdışında Staj Seçenekleri

United Towers’in birbirinden avantajlı staj ve kariyer programları ile iş hayatınıza yurtdışında uluslararası bir tecrübe yaşayarak başlayın.

http://www.unitedtowers.com/img/staj-anasayfa.jpg

İngiltere’de Üniversite

İngiltere’de Üniversite

Dünyaca ünlü üniversitelerde YGS/LYS sonuçlarını düşünmeden eğitim alma şansını yakalayın!

LYS mi? Dert Etmeyin….

LYS mi? Dert Etmeyin….

ÖSYM 2011 verilerine gore Türkiye’de 1.934.919 öğrenci ÖSYM tarafından yapılan üniversite yerleştirme sınavına katılmış, bunlardan TM ve TS alanlarında olmak üzere 310.911 öğrenci ancak 180 barajını aşabilmiştir. ( http://www.osym.gov.tr/dosya/1-57958/h/2011-lyssayisalbilgiler21072011.pdf )

Bir adayın Boğaziçi, ODTU, ITU, Bilkent gibi iyi bir üniversitede okuyabilmesi için başarı sıralamasında %1 lik dilime girmesi gerekiyor. Ön lisans programlarına yerleşen öğrencileride yerleştirme sınavına giren toplam sayıdan çıkardığımızda birmilyon civarinda ünivesiteye yerleşemeyen öğrenci kitlesi ortaya çıkmaktadır. Bu ögrencilerin bir kısmı bir sonraki yıl yapılacak olan yerleştirme sınavına katılmak üzere yeniden hazırlıklara başlarken. Bir kısım öğrencide gün geçtikce popularitesi artan yurtdışında universite alternatiflerini araştırmaya başlamaktadır.

Her yıl binlerce Türk öğrenci Lise eğitiminden sonra daha iyi bir gelecek ve iş için yurtdışında üniversite alternatiflerini araştırıyor. Yanlış yönlendirmeler, maliyet hesapları ve yanlış secimlerden dolayı bir coğu vazgeçiyor veya mutsuz oluyor. Yurtdışında Üniversite seçimini ve başvurusu şansa bırakılamayacak kadar hassas bir konudur.

 

 

http://www.unitedtowers.com/img/dreamstime_1809212.jpg

Work and Travel Bizim İŞİMİZ…

Work and Travel Bizim İŞİMİZ…

Biz kalitemize güveniyoruz! Siz de tecrübelere güvenin! Work & Travel deneyiminizi riske atmayın. UT’yi 15 yıldır bu kaliteyi yaşamış binlerce katılımcımıza sorun …

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map