K.Mahmutoğlu

Herkese merhabalar. İlk olarak Amerika’ya 2007 yaz ayında United Towers aracılığı ile geldim. İlk kez gideceğim için endişelerim korkularım yok değildi. İngilizcem de yok sayılabilecek kadar kotuydu ama United Towers ile bu surece başladığımda kendime olan güvenim yerine gelmeye başladı herşey çünkü çok sistemli bir şekilde ilerliyordu. Vize alıp alamayacağımı düşünmek bu programların kâbusum ve bende kâbus gibi dakikaları çok güzel bir hayale çevirmeyi basta Mustafa Gençoğlu ve diğer ilgili united towers çalışanları sayesinde basardım vize öncesinde ki yardımları %100 ise yaradı ve hayallerimin kapısı bana açıldı.

Ve Amerikadaydim artik simdi kalacak yer bulmak ve biran önce ise başlamak lazımdı. Şirket kalacak yer bulma konusunda yardımlarını esirgemedi her ihtiyacımızla ilgilenmeleri bizleri güvende hissetmemizi sağlıyordu is yerlerimizde de hiç bir sorun çıkmadı ama bu sorun çıkmayacak anlamına gelmiyor tabiki bu nedenle Amerika hayallerinize United Towers ile adim adım program suresince hiç bir sorun yasamayın. Bu programdan çok memnun kaldığım için 2009 yazında internship programına katılmaya karar verdim ve yine Mustafa Gençoğlu sayesinde Florida’nin Fort Myers Beach şehrinde çok kaliteli bir otel olan Pinkshell Beach Resort & Spa nin F&B departmanında yönetim stajıma başladım. Kısa bir oryantasyon süresinden sonra garson olarak işime başladım. Otel yönetimi benim programıma çok anlayışlı ve eğitici bir şekilde yaklaştı. Banket organizasyonlarından, bar bölümüne oradan yiyecek alimi siparişi eksik tespitleri yapma, sayim, girdi-çıktısına kadar her alanda eğitildim bunun yanında Amerikan Hospitality Academyden 1 yıl boyunca online eğitim aldım ve sertifika almaya hak kazandım.

Bu kadar güzel deneyimlerin yanında çok ta güzel para kazanmak bu programın tadı tuzu oldu. Program bitiminde otelim bana teklif sundu ve onlarla çalışmaya devam etmemi istediler sizlerde burada kalmayı düşünüyorsanız programa United Towers ile katilin kaliteli otellerde ise başlayın ve fırsatları değerlendirin. Hayallerinizin gerçekleşmesi dileği ile…

K.Mahmutoğlu – USSJ 12 Ay Food&Beverage Management Training -Pink Shell Resorts & Spa, Fort Myers,FL

Bilgi İstek Formu
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map