İrfan Özkülekçi | ELS, San Diego Amerika Dil Okulları

Merhabalar; Yeditepe Üniversitesi’nde hazırlık okuyordum. Hazırlığı dondurup yurtdışında eğitim ile devam etmeyi düşündüm ve bana yardımcı bir kuruluş aradım. Aldığım referanslar doğrultusunda en iyisinin United Towers yurtdışı eğitim danışmanlık olduğunu duydum ve görüşmeye gittim. Öncelikli düşüncem İngiltere’de dil okulları programına gitmekti ancak yaptığımız konuşmalar sonucunda Amerika dil okulları seçeneklerinin bana daha faydalı olacağına karar verdik ve tercihimi bu ülkeden yana kullandım.

Herkes gibi ben de tereddütte kaldım ve zorlanacağımı düşündüm. Ancak her şeyin önceden hazırlanmış olması bunların hepsini yenmemi sağladı. Amerika’da dil eğitimi için ELS Dil Okulları’na karar verdim ve sehir olarak San Diego’yu seçtik.

San Diego gerçekten hem yaşamak için hem öğrenciler için harika bir yer, hava her zaman insana pozitif bir enerji katıyor bunun yanı sıra insanları da öyle. ELS’te çok güzel bir dil eğitimi aldım, hocaların sıcaklığı, yapılan düzenli sosyal aktiviteler ve her şeyiyle ELS gerçekten size çok şey katacak bir yurtdışı dil okulu. Los Angeles, San Francisco ve Las Vegas’a yakın olması yurtdışında dil eğitimi almanın yanı sıra güzel vakit geçirmenizi sağlıyor. Her şeyiyle çok güzel zaman geçirdim ve hazırlık eğitimimi tamamladım. Bu süreçte bana destek olan United Towers yurtdışı eğitim danışmanlığı ailesine çok teşekkür ederim.

İrfan Özkülekçi,
Amerika, San Diego Amerika Dil Okulları
ELS, 8 Hafta dil eğitimi

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map