//HÜDAİ SELİM S.

DCIM101GOPRODREAMS DON’T WORK UNLESS YOU DO!!!

Hayallerinizin peşinden koşun çünkü siz koşmazsanız hayalleriniz asla gerçekleşmeyecek. 

Work & Travel programı benim için her gün farklı etkileşimlerin, paylaşımların ve yeni tecrübelerin yaşandığı bir program oldu. Her gittiğim yerde yeni arkadaşlar edindim. Dünyanın dört bir yanından insanlarla düşünce tarzlarımız, kültürel farklılıklarımız ve daha birçok konu hakkında konuşma fırsatı buldum. Bana çok fazla şey kattı bu program. Hayatımın en dolu yazını yaşadım.

Virginia Beach’te yaklaşık 3 aylık çalışmamdan sonra Travel Planımda ilk durağım Miami oldu ve Tek başıma gittim. Hostelde kaldım ve orda tanıştığım 1 Tayvanlı, 2 Alman arkadaşla araba kiralayıp Key West’e gittik. Yaklaşık 3 saate yakın okyanusun üstünde köprüde yol aldık. Yol boyunca muhteşem manzaralara şahit olduk. Amerika’nın en güney noktasına (Küba’ya 90 mil) indik ve aynı gün Alman arkadaşlar Parasailing yaparken biz Taiwan’lı arkadaşla ‘Standing Paddle Boarding’ yaparak Key West’in etrafını yaklaşık 3 saatte dolaştık. Gördüğümüz değişik deniz canlıları nefes kesti. Ertesi gün ise yine hostelde tanıştığım 2 Slovak arkadaşla Alligator Farm’a gidip, ‘’Hurricane’’ denen araçlarla bataklıkta timsahlar eşliğinde sürat yaptık ve kesinlikle unutulmaz anlar yaşadım. Anlatmak istediğim o kadar çok şey var ki… Bunlar ilk durak olan Miami de yaşananlardı. Ve bundan öncesinde de sonrasında da her gün farklı bir hikâyeydi. Bir sürü fotoğraf ve video koymak ve herkesi bu programı yapmaya teşvik etmek istiyorum. Hayatınızın unutulmaz deneyimlerini yaşayacaksınız… (daha fazlası resim ve video için instagram: @selimsadir)

Bütün bunları gerçekleştirmemi sağlayan United Towers ekibine de çok teşekkür ederim. Süreç boyunca sürekli ilgilendiler ve ellerinden geldiğince hep yardımcı oldular.

HÜDAİ SELİM S.
BEN & JERRY’S ICE CREAM STORE – VIRGINIA BEACH, VA – 2015 SUMMER
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK – 3. SINIF