Hayri Suluki | PLI, Vancouver Kanada Dil Okulları

İnşaat mühendisi olarak mesleğim gereği İngilizcemi geliştirmem gerekiyordu. United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan Fatma Hanım’ın bana sunduğu bir kaç yurtdışında dil okulu seçeneği içerisinden tavsiyeler üzerine Kanada –Vancouver şehrini ve PLI Yurtdışı Dil Okulları’nı seçtim.

Okul işlemlerimin hızlı yürümesinin yani sıra evraklarımı teslim ettikten 1 hafta gibi kısa sürede Kanada dil okulu vizemi alarak 2 hafta sonrasında Vancouver’a geldim. Hayal gibi gelen sadece görsel yayınlardan ve filmlerden gördüğüm caddelerde dolaşıyordum artık. Kanada tabiat harikası bir ülke. Vancouver 3 tarafı okyanusa kıyısı olan yemyeşil bir doğaya sahip. Halkın Kanada dil okulları programındaki öğrencilere karşı hoşgörüsü, yardımseverliği buraya kısa zamanda alışmamı sağladı. İstanbul da yolda yürürken bir turistin gelip soru korkmasından korkanken, şimdi dünyanın dört bir yanından arkadaşlarla gün boyu sohbet edebiliyordum. Yurtdışında dil eğitimi programı benim için hem dil gelişimi hem yeni insanlar tanıyarak ufkumu açtı.

Gerek Türkiye de gerek Kanadada dil okulu eğitimi aldığım sürede bana yardımcı olan United Towers yurtdışı eğitim danışmanlığı ailesine ayrıca teşekkürler…”

Hayri SULUKI- PLI Vancouver
Kanada Dil Okulları

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map