//HAYRİ E.

Tek kelime ile hayatınızdaki ilkleri yaşıyorsunuz…

Merhabalar, ben geçen yaz Virginia’da Busch Gardens eğlence parkında ticket taker olarak çalıştım. Çalıştığım park çok güzel bir parktı off günlerimizde çok eğlenceli geçiyordu, tabi buradaki sihirli kelime GRIFFON bana göre dünyanın en iyi rollercoster-ıydı. Amerika’da ki ilk haftalarımda çok sıkılıyordum, ama daha sonra nerde olduğumun farkına vardım ve her şeyin çok farklı olduğunu anladım. Bir anda bir sürü arkadaşım oldu, onların kültürlerini tanıma fırsatım oldu ve ilginç şeyler öğrendim.

WAT programı bana o kadar fazla şey kazandırdı ki, kendimi artık daha cesur ve daha atılgan bir kişi olarak görüyorum. Tam olarak 12 hafta çalıştım ve 12 haftanın ardından mükemmel bir travela başladım arkadaşlarımla beraber tabi araba kiralayarak zaten en güzel kısmı da oydu :). Yaklaşık olarak 8-9 eyalet gezdik ve bunların en önemlileri New York, Washington DC, Atlantic City, Ocean City… Daha doğrusu Amerika’nın doğusunda gezilebilecek her yeri gezdim diyebilirim ama Miami hariç :( artık gelecek seneye :)

Kısacası WAT, rüyalarınızı gerçekleştirebileceğiniz kısa bir sürede olsa Amerika da olabilmeniz için büyük bir fırsat, hem güzel bir yaz hem de güzel bir deneyim için…

Ayrıca United Towers’ a çok ama çok teşekkür ediyorum benimle her zaman iletişim halinde olduğu için. Teşekkürler UT.

HAYRİ E.
BUSCH GARDENS WILLIAMSBURG – WILLIAMSBURG, VA – SUMMER 2008
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
FİZİK MÜHENDİSLİĞİ – HAZIRLIK