//HALİL S.

Mükemmel bir deneyim…

Macera Dolu Amerika… Tam da Rafet El Roman’ın söylediği gibi. Mükemmel bir deneyim. Yaşadıkça yaşamak, öğrendikçe öğrenmek, gezdikçe gezmek isteyeceğin bir ülke. Ülke değil aslında ben Amerika’ya kendi tabirimle small world yani dünyanın küçültülmüş hâli diyorum. Kesinlikle doğru. Yani anlayacağınız herkes Amerika’da.

Tüm kıtalardan ülkelerden insanların bir arada mutlu huzurlu yaşadıkları büyük bir yaşam alanı. Gerçek ama sanal gibi. Her şey çok fazla yerli yerinde. Sizin de mutlaka Amerika’da bulunmanızı tavsiye ederim arkadaşlar. Amerika’ya geldikten sonra eğer üniversite de son yıllarınız ise benim gibi, neden daha önceden gelmedim diye bir pişmanlık yaşayacaksınız :). Kesinlikle üniversitenin ilk senelerinde gidin ve her yaz bulunun. Büyük ihtimal gençlik yıllarınızın en keyif verici günlerini yaşayacaksınız.

Buraya gelmeye karar verirken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur aracı olan şirketiniz. Sonuçta yabancı bir ülkeye yabancı insanların arasına geliyorsunuz evinizden çok uzakta. Başlangıçtan bitişine kadar seni Amerika’ya hazırlayan karşılaşacağın herhangi bir soruna her daim hazırlıklı olan ve öğrencilerinin keyif alarak bir yaz geçirmesini sağlayan, çoğu öğrencinin bildiği gibi en deneyimli şirket olan United Towers gerçekten çok teşekkür ediyorum…

HALİL S.
CHERIES BICYCLE AND BLADE RENTAL – VIRGINIA BEACH, VA – SUMMER 2013
MERSİN ÜNİVERSİTESİ
TURİZM OTELCİLİK – 4. SINIF