F. Cetin – Staj

Amerika yönetim stajımın ikinci ayına başlamış bulunuyorum. Bu konuda U.T. Ankara müdürü Mustafa GENCOĞLU’nun emeği yadsınamaz. Eyalet seçimi, otel seçimi konusunda Mustafa Bey’in yardımları tereddütlerimin çözüm yolunu gösterdi diyebilirim. Mustafa Bey hem okul arkadaşım, hem de profesyonel anlamda yurtdışı eğitim danışmanım olarak çok iyi bir iş çıkardı.

Yurtdışında Yönetim Stajı

2010 Mart ayının son günlerinde ona yapmak istediğim yurtdışında staj programından bahsettim ve 2010 Haziran ayının ikinci yarısında ABD’de stajıma başladım. Çok hızlı bir süreç işletti ve işlemlerimin her bölümünü titizlikle yerine getirdi. Kendim Antalya’da eski işyerimde çalışırken Mustafa Bey Ankara’da,bir telefon kadar uzağımda bütün kariyerimi olumlu anlamda etkileyecek bu stajı ayarladı.

United Towers yurtdışı eğitim danışmanlık şirketi ile yola çıkmadan önce arkadaş tavsiyesine dayanarak şu anda ismini bile anmak istemediğim başka bir aracı kurumla hem paramı hem de paradan daha çok kıymetli olan altı aylık bir zamanımı bekleme süresi adı altında kaybetmiştim. United Towers Ankara müdürü Mustafa Bey bütün işlemlerimi üç aydan kısa sürede tamamlayarak stajıma başlamama yardımcı oldu.

Kariyerimin Sheraton F&B stajımın sonunda pupa yelken devam edeceğine inanıyorum. Kariyer hedeflerini ABD stajıyla desteklemek isteyen arkadaşlara UNITED TOWERS’ı kendilerine yol gösterici olarak seçmelerini gönül rahatlığıyla tavsiye eder, UNITED TOWERS yurtdışı eğitim danışmanlık ailesi ve tecrübeli yurtdışı eğitim danışmanlarına teşekkürü bir borç bilirim.
Saygılarımla.

F. ÇETİN – Amerika’da staj
USSJ 12 Ay Food & Beverage Internship Program Sheraton Hotels & Resorts Indianapolis / Indiana

Yurtdışında Yönetim Stajı

Yurtdışında Yönetim Stajı

Bilgi İstek Formu
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map