//ENES B.

Hayaldi, gerçek oldu…ENES B

Ben bu programa kız arkadaşımla katıldım, bu süreç boyunca bütün zorlukların üstesinden birlikte geldik ve şu anda Amerika’nın keyfini birlikte çıkarıyoruz :)

Öncelikle Amerika sürecimiz internetten WAT ile ilgili araştırma yaparak başladı.. Daha sonra İzmir’de ofis ofis gezmeye başladık, ta ki Burak abiyi bulana kadar.. Sağolsun bize her konuda yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor :)

Biz çocukluğumuzun çizgi filmi olan Road Runner’ın memleketi Arizona’da Canyon’ların arasında doğayla iç içe Amerika’nın en büyük ikinci yapay gölünde Lake Powell’dayız. :)

Peki burada ne mi yapıyoruz ?

Ücretsiz bir sekilde Power Boat kiralayıp gölün ortasında hız sınırlarını zorluyoruz..Batının en meşhur yerlerinden biri olan Grand Canyon’a , Windows masaüstü resmi olan Lower Antelope’a, kumar şehri olarak bilinen Las Vegas’a, harika bir manzarası olan Horseshoe Bend’e, bir çok Amerikan dizi ve filminin çekildiği Monument Valley’e Utah’ın simgesi haline gelmiş Rainbow Bridge’e rahatça gitme imkanına sahibiz. :)

Eğer sizin de WAT ile Amerika’yı yeniden keşfetmek gibi bir hayaliniz varsa sizin için önerebileceğim tek adres United Towers ve Amerika’daki sponsoru CIEE.. :)

Fotoğraf Grand Canyon North Rim’de çekilmiştir…

ENES B.
ARAMARK SOUTH LAKE POWELL – PAGE, AZ – SUMMER 2016
DOKUZ EYLÜL UNİVERSİTESİ
İŞLETME – 2. SINIF