Embassy CES

EmbassyCES Study Goup’un bir parçası olan ve yaklaşık 30 yıldır ingilizce dil eğitimi sunan ve bir English UK ve AAEIP üyesi olan dünya çapında tanınmış bir  kurumdur. Son teknoloji ürünü yenilikler ve test edilmiş geleneksel öğretim biçimini birleştiren EmbassyCES’te yakın zamanda yapılan bir ankete göre EmbassyCES deneyimini yaşamış öğrencilerin %91’inin arkadaşlarına da EmbassyCES’i tavisiye edeceklerini belirtmeleri ve öğrenci memnuniyet anketlerinde memnuniyet oranının %95 çıkması gelecekteki öğrenciler için son derece sağlam bir referanstır.

NEDEN EMBASSY CES?

 • Farklı Lokasyon Seçenekleri: EmbassyCES Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika olmak üzere 4 farklı ülkede 24 taNe lokasyon seçeneğine sahiptir. Öğrenciler diledikleri ülkede EmbassyCES farkını yaşamakta özgürdür.
 • Farklı kurs seçenekleri: EmbassyCES 20 derslik standart ingilizce, 24 ve 28 derslik 2 farklı Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık kursları (IELTS, TOEFL, CAMBRIDGE ESOL ),  Amerika’daki merkezlerinde staj programı, Üniversiteye Giriş Diploması, Akademik Amaçlar için Avustralya, Master Öncesi kursları ve yaz okulları gibi programlarının yanı sıra bire bir dersler, İngilizce artı sörf, dans ya da golf ya da İngilzice artı Martin College İşletme dersleri gibi kombinasyon kursları ile de öğrencilere zengin bir seçenek ağı sunmaktadır.
 • Akredite edilmiş kalite garantisi: EmbassyCES okulları bulundukları ülkelerde yetkili kurumlarca onaylanmış kalite garantisine sahiptir. Avustralya’da NEAS (The National ELT Accreditation Scheme Limited) ve English Australia Colleges, İngiltere’de British Council, Yeni Zelanda’da NZQA (The New Zealand Qualifications Authority), Amerika’da ACCET (The Accrediting Council for Continuing Education & Training) tarafından onaylanmıştır.
 • Embassy’nin Sözü: EmbassyCES, derslere tam katılımını sürdüren ve tüm ev ve sınıf içi ödevlerini tamamlayan öğrencileri için ilerleme tablosunda belirtilen bir sonraki seviyeye geçemezlerse, ilerleme kaydedene kadar ücretsiz ek ders imkanı sunuyor.
 • Konforlu Merkezler: EmbassyCES merkezleri etkileşimli SMART Board  (Akıllı Tahta) teknolojisi, Son Teknoloji Bilgisayar tesisleri dijitalleştirilmiş ders materyalleri, geniş öğrenci salonları yıl boyunca her okulda kablosuz internet erişimi imkanlarına sahiptir. Birçok okulu şehir merkezlerinde bulunmaktadır ve son derece modern binalara sahiptir.
 • Ücretsiz Üniversite Danışmanlık Hizmeti: EmbassyCES merkezlerinin birçoğunda ücretsiz üniversite danışmanlık ve yerleştirme hizmeti sunmaktadır.
 • Sosyal Aktiviteler: EmbassyCES okulları öğrencilere dil eğitimlerinin yanı sıra farklı sosyal aktivite programları ile de eğitimlerini eğlenceli hale getirmlerine ve pratiklerini artırmalarına yardımcı olur.
 • Çeşitli Konaklama Alternatifleri: Şehir merkezinde, banyolu ve paylaşımlı oda seçenekleriyle son derece modern yurt seçeneklerine sahip olmasının yanı sıra özenle seçilmiş aile yanı konaklama seçeneğine de sahip olan EmbassyCES 2008 kurs sonu anketi sonuçlarına göre öğrencilerin %86’sının yanlarında kaldıkları aileleri çok sevdiklerini açıklamıştır. Bu sonuç da EmbassyCES ailelerinİN gerçekten özenle seçildiğinin bir kanıtıdır.
 • EMBASSY I-study Hizmeti: EmbassyCES, öğrencileri için kendisine özel bir online öğrenme paketi hazırlamıştır. Bu paket sayesinde derslerinize önceden çalışıp tekrar edebilir, ingilizce ortak sınıflarda wiki, podcast, vodcast ve bloglar oluşturabilir, İngilizce chat ve tartışma forumlarına katılabilir, ödev ve alıştırma teslerini yaparak kendi gelişiminizi gözlemleyebilir, kendi dijital portföyünüzü oluşturabilir, Embassy’deki süreniz boyunca 3000’den fazla alıştırma, aktivite ve dil oyunlarına erişebilir, isterseniz kurstan döndükten sonra da kullanarak kursta öğrendiklerinizi unutmamak için bu paketi kullanmaya devam edebilirsiniz. (Okul bu paket için cüzi miktarda bir ücret almaktadır)

MERKEZLER

SUNULAN PROGRAMLAR

 • İngilizce Sertifikası Programı
 • İngilizce Diploması Programı
 • İş İngilzicesi Sertifika Programıİş İngilizcesi Diploma Programı
 • Sınav Hazırlık Programı
 • Master Öncesi Kurs Programı
 • Yeni Başlayanlar için İngilzice Programı
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map