//EKREM T.

ABD’ye geldiğiniz zaman şirket farkını daha çok anlayacaksınız…

Merhabalar ilk kez katıldığım ve hiç bir pişmanlık duymadığım, aksine çok memnum olduğum Work and Travel programı ile bu yaz ABD’nin Massachussets eyaletinin Boston şehrinde Ocean Edge Golf Resort otelinde resepsiyonda çalışmaktayım. Çalışma koşullarım oldukça iyi durumda. Özellikle turizm bölümünde okuduğum için benim açımdan çok büyük bir tecrübe oldu. İlk 1 hafta kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Hatta geri dönmeyi bile düşünebilirsiniz. Ama şunu söyleyebilirim; kesinlikle mükemmel bir yaz geçirme şansına sahip olacaksınız özellikle de United Towers ile bu programa katılıyorsanız. ABD ’ye geldiğiniz zaman şirket farkını daha çok anlayacaksınız. ABD de bile yalnız bırakmıyorlar :).

Şu ana kadar Boston’un Cape Cod bölgesini gezdim. Önümüzdeki hafta çalışmamı tamamladıktan sonra arkadaşlar ile araba kiralayıp New York ve Washington gezisi yapacağız.8 Ekim günüde Türkiye’ye uçacağım. WAT programı ile güven, tecrübe, referans ve daha birçok avantaj elde ettim. Şimdiden gelecek seneki planlarımı yapmaya başladım.

Work and Travel ‘a başvurduğum ilk günden itibaren programın her aşamasında sorunsuz bir program geçirmemde çok yardımcı olan, benimle ilgilenen ve farkını her an hissettiren United Towers’a çok teşekkürler,

EKREM T.
OCEAN EDGE RESORT AND GOLF CLUB – BREWSTER, MA – SUMMER 2008
TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK BÖLÜMÜ
GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ – 2.SINIF