E.Yüksek

Merhaba arkadaşlar, şuan United Towers sayesinde buradayım. İşlerim 45 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı. Sadece sahip oldukları uzman kadrosuyla değil, sizinle olan ilişkilerinde içten ve dostane davranışları için sizin huzurunuzda United Towers ailesine teşekkür ediyorum…

Turizmci arkadaşlarım: eğer yurtdışında çalışmayı düşünüyorsanız ki her turizmcinin gönlünde bu yatar, United Towers’ı içtenlikle tavsiye ediyorum. Ben 20 gündür Amerika’dayım ve otele ait lojmanda kalıyorum, ilk günler gerçekten zor geçti. Buradaki iklim, insanlar, dilleri ve konuşma tarzları çok farklıydı ama artık onlara ayak uydurdum, arkadaşlarla (diğer çalışanlarla) kaynaştım onlar her konuda yardımcı oldular, her geçen gün daha iyi oluyorum.

Buradaki çalışma  koşulları gerçekten çok farklı; şef, müdür demeden herkes beraber, takım oyunu misali çalışıyoruz. Çalışır, çabalar ve sabrederseniz muhakkak karşılığını alırsınız; bu Amerika’da olsanız da aynı.

Sosyal hayat ve aktivite için çok fazla seçeneğiniz var, onlar size ve kişiliğinize kalmış ama önce buraya gelmeniz gerekiyor. Buraya gelmeden önce United Towers ailesini ziyaret etmenizi tavsiye ederim. :) Hayalleriniz sizi bekliyor. “Rüyanızın gerçekleşmesini istiyorsanız, öncelikle uykudan uyanmanız gerekir.”

E.Yuksek – USSJ 12 ay Food and Beverage, Essex County Club Boston, Massachusetts

Bilgi İstek Formu
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map