Dünya’nın En Yaşanılabilir Ülkesinde Üniversite Eğitimi

United Towers güvencesinde yurtdışında üniversite eğitimi alabileceğiniz ülkelerden bir diğeri de Kanada. Birleşmiş Milletler tarafından en yaşanılabilir ülkeler arasında gösterilen Kanada birçok farklı ülkeden öğrenci için üniversite eğitiminde öncelikli tercih edilen ülkelerden biri. Gerek 4 yıllık üniversite kurumları gerekse 2 yıllık kolejler öğrencilere hemen her alanda eğitim alabilme imkanı sunuyor. Eğitim ücretleri ise 10000CAD-15000CAD arasında değişiyor. Yıllık yaşam giderleri de dahil edilirse bir öğrencinin yıllık masrafı ortalama 20000CAD- 30000CAD arasında değişiyor.

Kanada’daki Üniversitelerden Mezun Olan Öğrencilere Sonrasında Çalışma İzni

Hem yaşam standardı hem de eğitim standardı açısından öğrencilere çok iyi imkanlar sunan Kanada’da üniversite eğitiminin sağlayacağı en önemli avantajlardan biri ise mezun olan öğrencilerin Kanada’da belli bir süreliğine çalışma izni alabilmesi. Bu sayede öğrenciler almış oldukları kaliteli eğitime kazanacakları iş deneyimini de ekleyerek kendine güvenen, vizyon sahibi birer birey olarak ülkesine dönüyor. Üstelik Kanada üniversitelerine girebilmek için YGS’ye girmek gerekmiyor. İngilizce bilmeyen öğrenciler için de birçok okulda hazırlık programı bulunuyor. Yani Kanada’ya gitmek isteyen öğrencilerin tek yapması gereken gitmek istedikleri bölüme ve üniversiteye karar vermek.

United Towers Güvencesi

Üniversite eğitimi için en doğru kararı verebilmeniz, en doğru şekilde yönlendirilmeniz, sizi korkutan tüm detaylardan sizi kurtarmak ve her şeyi sizin için planlamak için uğraşan United Towers sayesinde içiniz rahat olsun.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map