Genel İngilizce

Genel İngilizce Yarı Yoğun Programlar
Haftada 15 , 18 veya 20 ders saati olarak dizayn edilen yurtdışında genel İngilizce programlarının süresi 2 hafta ile 52 hafta arası değişmektedir. Yurtdışında dil eğitimi programlarının ders saatleri genel olarak günde 3-4 saat olup öğleden önce veya öğleden sonra alınabilmektedir. Genel İngilizce programları yurtdışı dil okulları tarafından her düzeyde dil bilen öğrencilere sunulabilmekte olup okullarda Beginner (başlangıç) sevisyesinden Advanced ( İleri) seviyeye kadar sınıflarlar mevcuttur.

Yurtdışındaki Dil Okullarında sınıflar maksimumum 12 kişi olmakla birlikte bazı ekonomik okullarda sınıflar maksimum 16 kişi olabilmektdir. Kursu başarı ile tamamlayan öğrenciler kurs bitiminde özel bir rapor ve sertifika alma hakkına sahip olurlar.
 

Genel İngilizce programları yurtdışı eğitimlerini uzun bir süreye yayarak eğitim sırasında sosyal hayata daha fazla vakit ayırmak isteyen, aynı gün içerisinde yoğun ders saatlerinden sıkılabilen veya yaz aylarında kısa sureli programlarla sahip oldukları dil bilgilerini pratik etmek isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir.

Genel İngilizce Yoğun Programlar
Yoğun ingilizce programlarında haftalık ders saati 25, 30 veya 40 olarak değişmekte olup program süresi isteğe bağlı olarak 2-52 hafta arası değişmektedir. Yoğun İngilizce programına katılacak öğrenciler diğer programlarda olduğu gibi öncelikle seviye tespit sınavına tabi tutulur ve seviyelerine uygun sınıflara yerlestirilirler. Yoğun ingilizce programları genel olarak sabahları haftada 20 saat genel İngilizce , öğleden sonraları ise 10 saat “Seçmeli (Elective) Dersler ” olarak sunulur.

Öğrencilerin gelişimi düzenli olarak yapılan testlerle gözlemlenir. Derslerde konuşarak pratik yapmaya önem verilir. Programı başarı ile tamamlayan öğrenciler almış oldukları programı ve seviylerini belirten bir sertifika alırlar.

Yoğun İngilizce, ingilizceye temel düzeyde başlayanlar , kısa süreli yaz okulu öğrencileri , genel ingilizce ile birlikte iş ingilizcesi, sinav hazırlık gibi seçmeli ders almak isteyen kursiyerler ve ingilizceyi kısa zamanda hızlı bir şekilde öğrenmek isteyenler için ideal bir programdır.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map