Akademik Yıl Programları

Akademik yıl programları eğitimleri sonrasında lisans veya yüksek lisans eğitimi almak isteyen ve akademik süreç için gerekli ingilizce bilgisini edinmek isteyen öğrenciler için yoğun veya yarı yoğun olarak 24,32 veya 36 haftalık uzun süreli periyotlarda hazılanmış programlarıdır. İçeriği genel anlamda Genel İngilizce programları ile benzeşmekle birlikte program katılımcının dil bilgisi, konuşma, yazma, okuma ve dinleme yeteneklerini geliştirmeyi amaçlar . Akademik yıl kurslarının bir kısmında öğrenci öğleden sonraları Cambridge, IELTS, TOEFL sınav hazırlık kurslarını tercih edebilirAkademik programlarının başlangıç tarihleri genel programların aksine sınırlı sayıdadır.

Akademik yıl kursları uzun süreli ingilizce eğitimi almak isteyenler için gerek ekonomik gerekse kurs kapsamı olarak çok cazip imkanlar sunuyor.

Akademik yıl programları program içeriğinin zenginliği ve fiyat avantajı sebebiyle Yurt dışında uzun süreli yanı 24 ve üzeri hafta kurs almak isteyen akademik ya da genel amaçlı tüm katılımcılar için ekonomik ve mantıklı bir tercih olacaktır.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map