//CIEE VIRTUAL ROAD SHOW FUARLARI

Virtual (Web Kameralı) Road Show Fuarları, İş Çeşitleri Ve Fuar Hakkında Bilgi

Bu sayfa çeşitli tarihlerinde İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Gaziantep ofislerimizde düzenlenecek olan Virtual (Web Kameralı) Road Show İş Fuarları ile ilgili önemli bilgiler içermektedir. Lütfen dikkatle ve tamamını okuduğunuza emin olun.

Virtual Road Show, öğrencilerimizle işverenleri web kamerası üzerinden görüştürdüğümüz (online fuar) bir işe yerleştirme yöntemidir. Bu fuarlar normal Road Show fuarlarının web kamerası üzerinden yapılan versiyonudur. Road Show fuarları hakkında detaylı bilgi için diğer Road Show fuarlarına ait sayfaları inceleyebilirsiniz.

Sizleri fuarlarımıza katılacak işverenler ve işler hakkında daha iyi bilgilendirmek ve güncellemeleri sizlere daha hızlı ulaştırabilmek için, bilgiler sizlere her bir fuar için hazırlanan web sitelerimiz üzerinden sunulacaktır. Fuar içeriği fuara 15 gün kalaya kadar güncellenmeye devam edebilir, yeni işverenler ve iş pozisyonları eklenebilir.

Fuar web sitelerimiz ayrıca sadece işveren şirket, işler ve bölgesi hakkında bilgiler değil, işverenler tarafından hazırlanmış istatistikler ile fotoğraf ve videolarla da sizlere daha ayrıntılı ve doyurucu bilgiler sunabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Virtual (Web Kameralı) Road Show İş Fuarları İçin Web Sayfalarımız:

Bu fuarlara ait web sayfalarımıza gitmek için lütfen aşağıdaki linklere tıklayınız.

1. Portland Virtual Road Show Fuarları: Bu fuarlara ait web sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız. (2017 linkidir, GÜNCELLENMEYE DEVAM EDİLECEKTİR.)

2. Virtual Road Show Fuarları: Bu fuarlara ait web sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız. (2016 linkidir.)

Lütfen bu fuarlar ve fuarlarda yer alan işveren ve işler hakkında detaylı bilgiler, iş ve işveren profilleri için yukarıda linki verilen sitemizi ziyaret ediniz. Site kolay kullanıma uygun hazırlanmış olmasına rağmen her hangi bir zorluk yaşarsanız danışmanınızdan yardım alabileceğinizi lütfen unutmayınız!

Nasıl Katılır ve İş Seçerim?

Bu fuara katılmak istiyorsanız bölgelere göre kategorize edilmiş olan işlere ait detayları yukarıdaki linke tıklayınca açılacak olan web sayfamızdan dikkatle inceleyin.

İşleri inceledikten sonra danışmanınıza ilgilendiğiniz is pozisyonunu ve o pozisyon için fuarda yerinizi ayırtmak istediğinizi bildirin. Danışmanınız sistemi kontrol edip hala yer olması ve Sartlarınızın ilgili iş pozisyonuna uyması durumunda sistemde fuar için yerinizi ayıracak ve böylece o işveren için görüşmeniz kesinleşmiş olacaktır.

Hangi işveren için yerinizi ayırttıysanız LÜTFEN DANIŞMANINIZDAN veya fuar sitesinden O İŞVEREN İÇİN YAPILACAK GÖRÜŞMENİN hangi tarihte olduğunu öğrenin. Zamanı geldiğinde size fuar için saat kaçta ofislerimizden birinde olmanız gerektiği bildirilecektir. Fuarda iş görüşmelerinizden önce bir sunuma tabi tutulacaksınız ve daha sonar görüşmeniz için bilgisayar karşısına alınacaksınız. Bu fuar tipinde görüşmenizden önce neyi istediğinizi hem iyi belirlemeniz hem de görüşmenize iyi hazırlanmanız önem arz eder.

Virtual Road Show Fuarları Nerede Yapılacak?

Bu fuarlar İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Gaziantep ofislerimizde düzenlenecektir. Bu fuara katılmak isteyen öğrenciler fuar günü ofislerimizden birine gelebileceklerinden emin olmalıdır.

Fuarınızın iyi geçmesi için:

Yerinizi ayırttığınız iş ile alakalı tüm detayları fuar sitesinden okuyun ve ise ve bölgeye hakim olun.

Danışmanınız tarafından yapılan tüm yönlendirmelere uyun.

Panelinizdeki CV Güncelleme sekmesinden CV’nizi güncelleyin. CV’nizin iş görüşmesinde COK önemli olduğunu unutmayın, hem zengin içerikli hem de düzgün bir İngilizce ile doldurmuş olduğunuza emin olun! CV’nize MUTLAKA GÜLER YÜZLÜ BİR FOTOĞRAF EKLEYİN!

Lütfen geç kalmayın.