Ceren Akcan | Central School of English Londra

Merhabalar,
İlk olarak IELTS sınavından iyi bir puan alabilmek için İngiltere dil okulları tercihini yaptım, gitmeden önce herkes gibi benim de aklıma takılan bir çok soru işareti vardi ama Londra’ya ve okuluma alıştıktan sonra iyi ki burdayım dedim. Bence herkes bu tarz bir deneyimi yaşamalı.

Yurtdışında dil eğitimi aldığım okul Central School of English’ti, küçük bir okul olduğu için avantajları daha fazla; çalışanlar ve öğretmenler gerçekten güler yüzlü ve ilgililer, böyle sıcak bir atmosfer de kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Özellikle öğretmenlerle kurulan samimi diyaloglar ve öğrenci sayısı fazla olmayan sınıfları sayesinde derslerden çok iyi verim alabiliyorsunuz. İngiltere’de dil okulu programlarına başladığınız günden itibaren kursun sonuna kadar nerede eksiklikleriniz var, hangi konuya daha çok çalışmalısınız birebir ilgilenip danışmanlık yapıyorlar.İngiltere dil okulları IELTS eğitimi için de gerçekten doğru bir seçim.

Ayrıca dil okulunun konumu çok güzel bir yerde, dersten hemen sonra Londra’nın merkezindesiniz, Oxford Street’e doğru yürümeye başlıyorsunuz. Gecesiyle gündüzüyle Londra gerçekten yaşanması gereken bir şehir. Her geçen gün yeni tatlar, bilgiler ve farklı kültürler öğrenip kendimi bir tek İngilizce yönünden değil her yönden geliştirdiğime inanıyorum. Bütün bu güzel tecrübeleri United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın tavsiyeleri sayesinde edindim, her zaman bana destek olan ve yardımlarını hiç esirgemeyen Özgül Abla’ma ve herkese çok teşekkür ediyorum.

Ceren Akcan,

İngiltere Dil Okulları , Londra
Central School of English, 16 Hafta Dil Eğitimi
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map