//CANSOY G.

My Story…

Merhaba arkadaşlar; Bu yazıyı çok uzaklardan, taaa Amerikalardan yazıyorum :) Burada her şey yolunda büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim :) Neyse tamam tamam hemen konuya giriyorum. İngilizceniz iyi değil mi? Bildiğiniz kelimeler; “Hi ve you are pretty? “ mi :) Not ortalamanız 2.00’nin birazcık altında mı? Vize görüşmeniz sabah 7:30’da da siz 7:20 de mi uyandınız? Ds 2019 formunuz Amerika’ya gitmeden 1 gün önce yeniden mi basıldı? Hiç sorun değil… United Towers’la başaracaksınız! :)

Eğer arkadaşlar; Amerika’ya gideceğinize inancınız varsa ve gerçekten bunun için çaba harcadıysanız, her şey sizin için çok iyi olacak bundan hiç şüpheniz olmasın. Yeter ki hedefleriniz aklınızda önceden belli olsun, ne istediğinizi iyi bilin ve zorluklar karşısında hemen yılmayın. Bu programın zaten bence en büyük avantajı kişiliğinizi geliştirmenize kattığı artılardır! Ben size dediklerimi yaptım ve şu an Cedar Point, Ohio’dayım. Burada unutulmaz tecrübeler edindim. Anlatacak olsam sayfalara sığmaz. Neyse biz geçelim bunları… :)

Amerika’ya geldikten sonra her şey istediğiniz gibi olmayacak ama siz burada da neyle karşılaşabileceğinizi önceden araştırırsanız mutlu olmamanız için hiç bir neden yok. Önce ne istediğiniz belirleyin!

Benim Amerika’ya gelmemde çok yardımı olan başta danışmanım Ece olmak üzere tüm United Towers ailesine teşekkürlerimi yolluyorum. Gelecek yaz ne mi yapıyorum? Sanırım tekrar Amerika’ya geliyorum:)

Sizlere de bir yardımım olursa neden olmasın seve seve yardımcı olurum. Görüşmek üzere..

CANSOY G.
CEDAR POINT AMUSEMENT PARK – SANDUSKY, OH – SUMMER 2008
ERCİYES UNİVERSTY
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ – 3. SINIF