British Study Centres İngiltere Dil Okulları

British Study Centres İngiltere’de dil eğitimi veren en iyi kurumlardan birisidir. Kaliteli eğitimi ile LTM Star ödülüne layık görülmüştür. LTM Star ödülleri, her yıl Language Travel Magazine tarafından yurtdışında dil eğitimi veren uluslarası kurumlara verilir. Yurtdışı dil okulları programları ile eğitimi alan öğrenciler ve yetişkinler için bu ödül dil eğitim kalitesi hakkında otorite olan dil eğitimi almak isteyen öğrencilere çok fikir veren bir semboldür.

British Study Centres dil okulları İngiltere’nin en popüler 4 şehri olan London, Oxford, Brighton ve Bournemouth’da İngilizce dil eğitimi vermektedir. Her yıl Dünyanın her yerinden yurtdışında dil eğitimi almak için gelen öğrencileri konuk eden British Centre dil okulları, İngilizce dil eğitiminin yanında TOEFL, ILETS, OEIC dil sınavlarına hazırlık, mesleki İngilizce kursları, yabancı öğretmenler için DELTA ve CELTA programları için de eğitim verir.

İngiltere’nin LTM ödüllü, yurtdışında dil eğitimi konusundaki başarısı tescillenmiş olan British Study Centres yurtdışı dil okullarında dil eğitimi almanın ayrıcalığını yaşamak için yurtdışı eğitim danışmanlık ofisimizle iletişime geçin.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map