Brighton Language College | BLC

İngiltere’nin en önemli ve tarihi kentlerinden birisi olan Brighton’ın şehir merkezinde,  Royal Pavilion karşısında bulunan Brighton Language College (BLC) British Council tarafından akredite edilmiştir. Yaz kamplarından yetişkin programlarına kadar dil eğitimi hizmeti veren okul, sosyal ve fiziksel imkanlarıyla da katılımcılarına dil eğitimi süresince aynı zamanda rahat ve eğlenceli bir eğitim ortamı sunmaktadır.

NEDEN BLC ?
* Şehir Merkezi Eğitimi, Brighton şehir merkezindeki okul, ünlü Royal Pavilion’un hemen karşısındadır. Merkezi konumu dolayısıyla bireylere dil eğitimi boyunca aynı zamanda tarihi ve görsel güzellikleri dolu İngiltere’nin önde gelen şehirlerinden birisi olan Brighton’ı keşfetme imkanı vermektedir.
* Aile Paketi, 5 yaş ve üzeri bireylerle birlikte aile dil eğitimi paketi sunabilmektedir.
* Eğlenceli Eğitim, İngilterenin en popüler sahil kenti Brighton’da tarihi binaları, şık ve lüks eğlence merkezleri ve kulüpleri ile program boyunca güzel vakit geçirme imkanını sahipsiniz.
* BLC Hizmetleri, konaklama, sınıf içi ve dışı ihtiyaçlar, kaldığınız süre boyunca destek ve bilgi, havaalanı karşılaması gibi birçok konuda birebir rehberlik etmektedir.
* Akademik Mükemmellik, işinde uzman çalışanlar stadartları yüksek bir eğitimle hedefinize uygun iletişim ağlarını kurmaktadırlar.
* BLC Çalışanları, Dil eğitmi için tüm BLC ekibi, adaylara her konuda tam destek vermektedirler.
* Akreditasyon, BLC British Council tarafından akredite edilmiştir. Verilen kurs hizmetleri en yüksek kalitede ve dünya çapındadır.
* Güçlü İletişim Ruhu, BLC yerel işletmeler, oteller, işyerleri ile güçlü bağlantıları olan bir kurumdur.
* Başarı, eğitimde yüzde yüz başarı ve parlak gelecek için öğrendiklerinizi uygulayabilcek bir ortam bulabilmektedir.
* Uluslararası Arkadaşlıklar, Öğrenciler eğitimleri boyunca farklı medeniyetlerden arkadaşlar edinerek farklı kültürleri yakından tanıma fırsatı yakalayabilmektedir.
* Wifi İmkanı, BLC bireylere ücretsiz wifi yararlanabilme olanağı tanımaktadır.

KURSLAR:

  • Genel İngilizce
  • Genel İngilizce (Birebir)
  • Yoğun İngilizce
  • IELTS Sınav Hazırlık Kursları
  • Birebir İngilizce Kursları
  • 50 Yaş Üstü Gruplara Özel Kurslar
  • Küçük Yaş Gruplara Özel Kuslar
  • Yaz Kursları ( 13 – 17 yaş)
  • Ailelere Özel Kurslar
  • Sınavlara Özel Kurslar

KONAKLAMA:
BLC katılımcılara  aile yani konaklama sunmasının yanında hotel, hostel ve daire kiralama konularında da tavsiyelerde bulunur.
Aile Yanı: Yarım pansiyon şeklinde kahvaltı ve akşam yemeği dahil şekilde sunulmaktadır. Bununla birlikte katılımcının isteğine bağlı olarak tek kişilik odalar, paylaşımlı odalar, kahvaltı, yarım pansiyon ya da yemek istemeyen şeklinde olmak üzere katılımcı talebine bağlı olarak farklı fiyat uygulamasıyla hizmet sunulmaktadır. Haziran – Temmuz – Ağustos aylarında yüksek sezon fiyat farkı az da olsa mevcuttur. Konuyla alakalı kayıt esnasında bilgi verilecektir.
Hotel: BLC dileyen adaylara  hotel konaklama konusunda tavsiyelerde bulunmaktadır. Fakat yazın yoğun olan Brighton için erkenden rezervasyon yapmak gerekmektedir.
Hostel: BLC dileyen adaylara hostel konaklama konusunda da tavsiyelerde bulunmaktadır.
Daire Kiralama: BLC dileyen adaylara arkadaş gruplarıyla ortak bir evde kalabilmeleri için tavsiyelerde bulunmaktadır.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map