BOSTON ACADEMY OF ENGLISH (BAE)

Boston Amerika Birleşik Devletleri’nin Massachusetts Eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir. Boston günümüzde bir eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezidir. M.I.T., Harvard Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi dünyaca ünlü eğitim kurumları Boston ve civarında yer alırlar.

Boston Academy of English öğrencilerine; Amerika’da en iyi İngilizcenin konuşulduğu söylenen ve bir üniversite şehri olan Boston’da dil eğitimi vererek, farklı kültürlerle bu dili yaşayarak yaşatmayı hedeflemektedir.

Sadece ingilizce öğrenmenizi degil ingilizceyi yaşamanızı isteyen Boston Academy of English sayesinde uluslararası öğrenciler için en iyi seçim olan Boston’da Amerikan kültürünü tecrübe edinebilirsiniz.

NEDEN Boston Academy of English?

Farklı Kurs Alternatifleri: BAE yoğun ingilizce, zamanı olmayan veya çalışanlar için part-time ingilizce, sınavlara hazırlık ingilizcesi, iş ingilizcesi gibi çok çeşitli kurs alternatifleri sunmaktadır.

Küçük Sınıflarda Samimi Bir Ortam: Ortalama 7 kişilik sınıflarda eğitim veren okulda öğrenciler, küçük sınıflar sayesinde samimi bir ortam ile kalabalık içerisinde kaybolmadan rahatça kendilerini ifade edebilmektedirler.

Merkezi Lokasyon: Alışveriş merkezlerine, restoranlara, metroya, otobüs ve tren hatlarına yürüme mesafesinde bulunan Boston Academy of English’in konumu, Charles River’dan Quincy Market’e, limanıyla, mahalleleriyle, kültürel zenginliği ve tarihiyle sizi etkileyecektir.

Farklı Kültürlerin Kombinasyonu: 35’ten fazla farklı kültürü içinde barındıran Boston Academy of English, aynı bölgeden gelen öğrenci oranlarına oldukça dikkat etmektedir, böylelikle farklı kültür kombinasyonlarını düzgün ve etkin bir şekilde sağlayabilmektedir.

Akreditasyonları: Boston Academy of English, kaliteli öğretmenleri, merkezi lokasyonu ve yüksek eğitim kalitesi ile ACCET tarafından tanınmaktadır.

Çeşitli Aktivite Seçenekleri: Oluşturulmuş farklı aktivite seçenekleri ile öğrenciler İngilizcelerine pratik kazandırma imkanı bulmaktadırlar.

Konaklama Seçenekleri: Boston Academy of English, öğrencilerine aile yanı konaklama, öğrenci evi, yurt ve paylaşımlı daire gibi farklı seçenekler sunmaktadır. Öğrenci evleri; okul binasına yalnızca 25 dakika mesafededir. Harvard Square’a da 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Aile yanı konaklama ise, dil eğitimini pratik olarak hayata geçirmek isteyen öğrenciler için her zaman en ideal konaklama çeşididir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin de içinde olduğu bu konaklama tipinde, birçok alternatif mevcuttur.


SUNDUĞU PROGRAMLAR

  • Yoğun İngilizce
  • Part Time İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Profesyoneller İçin İngilizce
  • Toefl Hazırlık İngilizcesi
  • Tefl- Tesl Sertifika Programları
  • Au Pair Programı
  • Yaz Okulları Programı (15-18 yaş)
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map