//BİLAL Ç.

BILAL CLos Angeles ayaklarımın altında!

Work and Travel macerama arkadaşlarımın ısrarlarıyla başlamıştım. Bazen gidip gitmemek arasında çok düşünsem de gruptan ayrılmayıp gitme kararı aldım. Amerika topraklarına ayak bastığımda tatlı bir tedirginlik olsa da üzerimde, kalacağım yere yerleşip işime başlayınca her şey beklediğimden de güzel olmaya başladı.

Gittiğimiz ilk hafta kendimize bir araba aldık. Evet, yanlış duymadınız kiralamadık, aldık. Gerçekten alım gücü bizi etkileyen unsurlardan biriydi ve altımızdaki arabayla istediğimiz yeri geziyorduk. Küçük Vegas kaçamaklarından tutun da ilgi çekici doğa gezilerimiz hep beyaz güvercinimiz Nissan ile oldu. Yeni insanlar tanıyıp farklı kültürlerin içinde ”work” kısmını acı tatlı bin bir anıyla tamamlayınca sıra çok daha heyecan verici ”travel” kısmına gelmişti. Televizyonlarda izlediğimiz, hayallerini kurduğumuz o büyük şehirleri adım adım gezmek ve dünyanın hayranlık duyduğu yerlerde fotoğraf çekmek… Ben çocukluğumdan beri Los Angeles’ın hayalini kurmuşumdur, oranın filmleriyle büyüyüp oranın takımlarının maçlarını izlemişimdir. Ve elimde artık burayı izleme fırsatı vardı. Yüksek bir yere çıkıp bu fotoğrafı çektim ve ben bu fotoğrafı çekerken yanımda bana ısrar eden arkadaşlarım vardı. Döndüm ve onlara dedim ki: her şey için teşekkürler çocuklar, sayenizde Los Angeles ayaklarımın altında.

Bir an bile bu programı seçtiğim için pişman olmadım ve düşünen herkese tavsiye ediyorum. Hayallerinizi gerçekleştirmek sizin elinizde.

BİLAL Ç.
COMFORT SUITES MOAB – MOAB, UT – SUMMER 2015
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ – 3. SINIF