//BAHADIR MUSTAFA A.

Bu kültürel paylaşım hayata bakışımı ve düşünce tarzımı değiştirdi…

Amerika da olduğum sürece insanların ne kadar rahat olduklarını ve hakikaten özgürlükler ülkesi olduğunu anladım ve de bu kültürel paylaşımın hayata bakışımı ve düşünce tarzımın değişmesine hatta bir kaç tabumun yıkılmasına neden oldu ve iyi ki de oldu :). İnsanların ne yaptığı ve nasıl yaşadığının kendilerini ilgilendirdiğini, onları yadırgamamayı öğrendim.

Size bir anımı anlatmak istiyorum; bir gün barda çalışırken bir anne ve kız, teyzesi ile geldi. Ne istedilerse hazırlayıp verdim daha sonra beni yanlarına çağırdılar ve annesi kızına istedi yani kızı için evlenme teklif etti:) dedim şimdilik erken ilerde belki :) Görüyorsunuz Amerika fırsatlar ülkesi ve karşınıza ne çıkacağı belli değil:) Hayatımın ilk evlenme teklifini böylece almış oldum :). Fotoğrafta da beni restoranda hayatımda domuz görmemiş bir insan olarak 300 poundluk domuz etini terbiyelerken görüyorsunuz, süper bir deneyimdi :) Bu arada yemedim sadece terbiye ettim :)

Work and Travel bu yıl bana çok şey kattı; ayaklarının üstünde durmak ve İngilizcem açısından çünkü gittiğim yerde tek Türk bendim ve her şeyi kendim öğrenerek yaptım. Bir daha fırsatım olsa bir daha gitmek isterim. Bu arada United Towers’a her şeyle ilgilendiği ve beni sorunsuz bir şekilde gönderip geri getirdiği için ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla…

BAHADIR MUSTAFA A.
IRON HORSE SALOON AND RESTAURANT – MEDORA, ND – SUMMER 2008
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ – 4.SINIF