Avea Yurtdışında Dil Okulu Kampanyası

Dünyaca ünlü eğitim markalarından biri olan LAL okulları, dünyanın farklı bölgelerindeki merkezleri ile öğrencilere kaliteli bir eğitim vermektedir. LAL okulları öğrencilere keyifli bir ortamda, profesyonel bir İngilizce eğitimi almanın ayrıcalığını sunar.

Tatil gibi dil eğitimi!

Amerika’nın en güzel eyaletlerinden Florida da Fort Lauderdale’deki merkezinde yılın her döneminde tatil tadında kaliteli bir eğitim program sunmaktadır. Eğitimde en çok tercih edilen ülke olma özelliğini hala koruyan Amerika’da, turistler tarafından en çok ziyaret edilen eyaletinde hem tatil yapabilir hem de İngilizce eğitiminizi birleştirebilirsiniz.

İngiltere’nin güneyinde ülkenin en çok güneş gören şehri Torbay’de bulunan merkezi ile LAL okulları İngiltere’de güneşin tadına vararak deniz kenarında İngilizce öğrenmenin keyfini sürmenizi sağlar ve dünyanın en gözde şehirlerinden İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan okulu ile İngilizcenin anavatanında öğrencilere farklı alternatifler sunmaktadır.

Hem tatil hem eğitimi birleştirebileceğiniz ve Türkiye’ye olan yakınlığı ile de cazip bir eğitim merkezi olan, dünyanın popüler turizm ülkelerinden Maltada LAL okullarında eğlenceli bir eğitim şansını bulabilirsiniz.

Alternatif merkez

Dünyanın en güney ucunda bulunan ve doğal güzellikleri ile ünlü Güney Afrika Cumhuriyetinin başkenti Cape Town da bulunan LAL okulları size sıra dışı bir alternatif sunar. LAL okullarının en eski merkezlerinden biri olan Cape Town da farklı kültürleri tanıyarak ekonomik fiyatlarla kaliteli eğitim alma fırsatını yakalarsınız.

Kampanya

LAL okullarının tüm bu muhteşem imkanlarına Türk öğrencilerine özel sunduğu her 8 haftaya 1 hafta bedavaeğitim kampanyası ile daha cazip koşullarla ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğer AVEA hattına sahipseniz bu kampanyanın yanı sıra sınırlı bir süre için size özel %10 indirim fırsatını da yakalayabilirsiniz.

ÜLKELER 8 hafta AVEALILARA ÖZEL FİYAT
Amerika 1920$ + 1 hafta bedava 1728$ + 1 hafta bedava
İngiltere 1120£ + 1 hafta bedava 1008£ + 1 hafta bedava
Malta 1120€ + 1 hafta bedava 1008€ + 1 hafta bedava
Güney Afrika 1240€ + 1 hafta bedava 1116€ + 1 hafta bedava
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map