Portsmouth Üniversitesinde Eğitim!

Kariyer hedefleriniz için Amerika’da Maaşlı Staj programı ile isabetli adımlar atabilirsiniz. Ülkemizdeki yaşam ve çalışma şartlarına baktığımızda malesef birçok üniversite mezununun beklentilerinin altında işe başladığını görüyoruz. İş hayatındaki beklentilerinizi karşılamak için Amerika Staj programı ile maaş da alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.
Rakipleriniz arasında fark yaratabilmek ve sürekli iş başvurusu yapmak yerine iş seçebilmek için kendinizi tam manada geliştirmeniz gerekmektedir. Amerikada Staj yaparak hem İngilizce’nizi geliştirmiş olacak hem de kalifiye bir işte farklı pozisyonlarda çalışarak çok önemli bir yurtdışında çalışma deneyimi kazanmış olacaksınız.

Hızla globalleşen dünyamızda artık her sektörde uluslararası iş ve ticaret en yüksek seviyeye ulaşmıştır. Bütün şirketler kapılarını dünyaya açma çabası içindedir ve yine bütün üniversite mezunlarının hedefi iyi bir şirkette iyi bir iş bulabilmektir. Bu noktada da Yurt dışında staj yapmak son derece önemlidir.

Peki ama bu sirketlere girmek için ne gereklidir? En önemli kriter artık uluslararası bir dil olan İngilizceyi oldukça iyi düzeyde bilmektir. İkinci olarak ise diğer adaylardan daha donanımlı ve alanınızda tecrübe sahibi olmaktır.

Detaylı bilgi için yurtdışında staj

Amerika'da zincir otellerde çalışma imkanı!

http://www.unitedtowers.com/img/yurtdisinda-staj_635x250.jpg

http://www.unitedtowers.com/yurtdisinda-staj.html

Bilgi İstek Formu
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map