Akın Moroğlu

WAT`ı düşünen arkadaşlara tek söyleyebileceğim ;`bavulunuzu hazırlamaya başlayın!`”
Acaba İngilizcem yeterli mi? Peki para kazanabilecek miyim? Ortada bir kültür farkı var . ABD ye uyum sağlayabilecekmiyim? ..

Bu soruların hepsi ABD ye gitmeden once kafamda geziniyordu. Üstünden 4 ay geçti ve şimdi ülkeme döndüm. Şu an gitmeden önce tahmin edemiyeceğim kadar çok yabancı arkadaşım var ve onlarla neredeyse türk arkadaşlarımla anlaştığım kadar iyi anlasıyorum ve dostluğumuz hala devam ediyor.Tam istediğim gibi bir yaz gecirdim . Kendime istediğim tüm elektronik ve müzik aletlerini aldım ve istediğim kadarda para arttırarak Turkiye`ye döndüm. Amerika ve Turkiye de ki calişma disiplinini ve sosyal hayatin farklılıklarını kendim deneyimlemiş oldum ve bu tecrube ilerdeki calişma .sosyal ve eğitim hayatım için bana büyük bir rehber oldu.WAT`ı düşünen arkadaşlar için tek soyleyebileceğim ; `bavulunuzu hazirlamaya başlayın!`:) Çünkü orda sizi ; istediğiniz gibi ingilizce pratik yapma imkani.zengin bir sosyal çevre. birlikte olmaktan zevk alacağiniz arkadaşlar ve gezmeniz gereken koca bir Amerika bekliyor!

Ayrıca programa katılma aşamasında en baştan Turkiye`ye dönüşüme kadar bana hertür konuda yardımcı olan danışmanıma ve United Towers ailesine cok teşekkür ederim!

Akın Moroğlu – Bahçeşehir Üniversitesi

Bilgi İstek Formu
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map