//ABDULLAH BATIKAN Ç.

BABDULLAH BATIKAN Celki hayatım da bir daha yan yana gelemeyeceğim insanlarlayım…

Merhabalar! Bana göre herkes dünyaya gözlerini açmasıyla birlikte kendi hikâyesini yazmaya başlar. Benim de Work and Travel ile Amerika’ya gelme amacım kendi hikâyemi büyüterek, kendime ve başlarına dinletirken daha zevkli bir hale getirmekti.

Şu geçen 2.5 ay da belki hayatım da bir daha yapmayacağım bir iş te çalışıyorum, belki hayatım da bir daha yan yana gelemeyeceğim insanlarlayım ve  birlikte bir çok farklı yerlerde bulundum. Zamanı geldi pişman oldum ama çoğu zaman iyi ki buradayım dedim.

Ama Work and Travel öyle bir şey ki dünyanın en ünlü meydanların biri Times’da on binlerce kişinin arasındayken bir kaç saat sonra siz ve birkaç kişi ile sabahı karşılayabiliyorsunuz. Bir sonra ki gün Central Park sizin oteliniz olabiliyor. Bir boş gününüz var ise ve görmek istiyorsanız 9 saat yol gidip Niagara’nın altında aslında bir hiç olduğumuzu anlayıp eri dönüyorsunuz:)  Work and Travel bunları ve daha yüzlerce anıyı barındırıyor.

Gördüğünüz fotoğrafta da en başından beri mutlaka yaşamak  istediğim 2 anıdan biriydi çanta hazırlarken listemde ilk o vardı. Bir diğerini de ileriki zamanlar da Nevada da gerçekleştireceğim.

Travel planların yapıldığı şu günlerde hepinize bol eğlenceli anlar dilerim.

Buraya gelirken bütün aşamalarda sürekli yanımda olan United Towers ailesine çok teşekkür ederim.

ABDULLAH BATIKAN Ç.
EXQUISITE EVENTS RENTALS – NARRAGANSETT, RI – SUMMER 2015 
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
EKONOMETRİ – 3. SINIF