A.Sarp Ozan – Yurtdışında Staj

Merhaba arkadaşlar eğer siz bu yazıyı okuyorsanız ben Amerikada staj programındayım demektir. Programa katılmaya aslında WAT programı sırasında karar verdim aradan yıllar geçti fakat kararıma sadık kalarak şimdi buradayım tekrar.
Bugün 5.günüm ve yeni yeni öğreniyorum burada nasıl çalışıyorlar ama şunu söyleyebilirim çok sıkı çalışıyorlar. Havaalanına yakın olduğu için genelde iş adamları geliyor bununda etkisi ile kaliteyi en üst seviyede tutmaya çalışıyor otel çünkü etrafta bir sürü otel var rekabet üst seviye. Burada çok şey öğreneceğim aşikâr. Bunun için benimle yakından ilgilenen Ankara United Towers Yurt dışı Eğitim Danışmanlık’a çok teşekkür ederim. Özellikle de Mustafa Bey’e. Ayrıca vize ve diğer evrak işlerinde bana yardımcı olan Serdar Bey’e de ayrıca teşekkür ederim.

Daha önce Work and Travel programı ile Amerika’ya başka bir şirket aracılığı ile gitmiştim fakat bu sefer United Towers Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı’nı tercih ettim bu konuda gerçek birer profesyonel olduklarını bildiğim için! Birçok arkadaşım United Towers aracılığı ile WAT ve Yurtdışında Staj programlarına katıldılar ve hepsi memnun kaldı. Sonuç okuduğunuz üzere sorunsuz şekilde çalışma yerime geldim ve işime başladım. Amerika’da staj aşamaları gerçekten kolay! Size gönderilen evrakları talimatlar doğrultusunda ne kadar kısa sürede doldurup geri gönderirseniz iş görüşmelerini de o kadar kısa sürede alırsınız. Herkese Amerika’da bol şans.

A.Sarp Ozan – 12 Ay Front Office Management Training -Holiday Inn, Richmond, Virginia

Bilgi İstek Formu
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map